Facebook Google+ Twitter

Snegopady - najnowszy i ostatni teledysk t.A.T.u

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-04-17 18:30

Kiedyś ciężarówka, dzisiaj motory... Tydzień temu mogliśmy zobaczyć zapowiedź najnowszego teledysku rosyjskiego duetu t.A.T.u. Przed chwilą odbyła się już jego premiera! Zachwyceni, czy rozczarowani?

Screenshot udostępniony kilka tygodni przed premierą. / Fot. T.A. Music Снегопады (pol. opady śniegu) - taki tytuł nosi najnowszy i prawdopodobnie ostatni singiel t.A.T.u.
Fani po tygodniowym oczekiwaniu wreszcie zobaczyli klip. Pomysły i domysły były różne. Zespół zawiesił działalność, więc być może chce zostawić po sobie jak najlepszą opinię? Co tym razem przygotował duet? Jak będzie wyglądała ta "kontynuacja" piosenki sprzed 10 lat: "Nas nie dogoniat"...

Obejrzyj teledysk - Snegopady
Obejrzyj teledysk bez muzyki - Snegopady

Screenshot udostępniony kilka tygodni przed premierą. / Fot. T.A. Music Początek - jak w trailerze. Zespół kończy nagrywanie klipu do piosenki "220" i Julia schodzi ze sceny. Udaje się do garderoby, gdzie czeka zaniepokojona, zmęczona Lena. Ubierają skórzane kurtki i... w tym momencie kończy się najciekawsza (nie wykonana komputerowo) część teledysku. Zamiast tego możemy zobaczyć komunikat: "Nie próbujcie powtarzać sztuczek wykonywanych przez Julię i Lenę!"

Czy widzom ma to sugerować, że pościg będzie nagrany na żywo, a nie wykonany techniką komputerową? Niestety, sceny zostały nagrane z wykorzystaniem technik komputerowych, choć dziewczyny uczęszczały na lekcje jazdy motorem.

Screenshot udostępniony kilka tygodni przed premierą, Lena. / Fot. T.A. Music Postacie ustawiają się na linii startu. Julia ryzykownie przyspiesza i przejeżdża na czerwonym świetle, by za chwilę Lena zaczęła ją gonić. Dziewczyny bez problemu omijają dziesiątki aut na autostradzie, powodując kilka kolizji większych samochodów. Sceny nie mają zbyt wiele wspólnego z tekstem piosenki. Nie pada nawet śnieg, a efekty przypominają grę komputerową z Julią i Leną w roli głównej.

Pod koniec para zostaje otoczona przez policję. Bez większego namysłu dziewczyny przyspieszają i zderzają się, powodując efektowny wybuch, widoczny w końcowej części trailera. Symboliczny koniec mówi o tym, że dziewczyny kończą wspólny wątek swojego życia. Już nie nagrają nowego teledysku, już nie wydadzą nowej płyty. Dokończą tylko aktualne projekty, by później zacząć kariery solowe.

Screenshot udostępniony kilka tygodni przed premierą. / Fot. T.A. Music

Posłuchaj piosenki w oryginalnej jakości:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.