Facebook Google+ Twitter

Śniadanie Donalda Tuska

Młody uczestnik telewizyjnego show "Młodzież Kontra" - Konrad Berkowicz - zadał niestandardowe pytanie posłowi Platformy Obywatelskiej. Filmik z fragmentem programu bije rekordy popularności w kategorii materiałów politycznych.Przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego przypomniał słowa Donalda Tuska, który w 2007 roku ostro krytykował stawianie przez ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego na drogach dużej liczby fotoradarów. Zacytował również słowa premiera, w których przysięgał on, że nigdy nie pozwoli w jego rządzie na podwyżkę podatków. Wskazując, że w obydwu przypadkach premier Donald Tusk okazał się niewiarygodny zakończył pytaniem, które miało dać szansę przedstawicielowi PO Ireneuszowi Rasiowi, by ten nie musiał kłamać: - Co Pan, Panie pośle, jadł dzisiaj na śniadanie? - zapytał Berkowicz. Odpowiedź Pana Posła zaskoczyła uczestników programu i wywołała kolejną salwę śmiechu. Fragment programu bije rekordy oglądalności.

 / Fot. http://www.tusk.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Podejrzewam, że jest to informacja poufna, której ujawnienie mogłoby zaszkodzić interesom państwa. Odpowiednio podstawiony przez Donka sędzia w razie czego na pewno by to potwierdził.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wie co je na śniadanie? Czyli jakby żona by mu dała np obroku dla koni to też by zjadł i nie wiedział co to?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wiesław Tuszyński : musi się spytać żony, tak jak całe PO zawsze pyta Tuska co ma powiedzieć dziennikarzom. Dlatego ciągle odnosimy wrażenie, że politycy mówią nie na temat. Bo wykuli wytyczne, a tu jakieś inne pytania im zadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i nie powiedział co jadł he he cała prawda o tuskolandii sami nie wiedzą co mówią i jedzą taki oto rząd mamy tragedia i żenada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.