Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

106229 miejsce

Śnieg opadł, pozostały psie nieczystości

Sopot. Straż miejska długo informowała właścicieli psów o tym, co należy robić w takiej sytuacji. Obecnie - jak przyznaje Komendant Straży Miejskiej Mirosław Mudlaff - każdy przyłapany na gorącym uczynku właściciel psa będzie surowo karany.

http://www.codziennik.tv/2012/02/23/snieg-opadl-pozostaly-psie-nieczystosci-jak-walczyc-z-brakiem-kultury/

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 25.02.2012 21:04

Jaki właściciel,taki pies!Nie walczę-bo przegram!W Gdyni odchody psie rozdeptujemy butami-czyli czyścimy chodniki!A pan Mirek jak zrobi porządek w Sopocie,to będzie cud.....z Syzyfem nikt nie wygrał...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 25.02.2012 15:32

Nie będę się wyżywał na autorce bo i po co ? Poruszyła bardzo istotny temat i pewnie chciała sprowokować dyskusję . A tu co ....? zmasowany atak na autorkę . Nawet tu się kłócicie ? Pozostawianie "kup" po swoich pupilach jest bolączką wszystkich miast. Póki kultura nie weźmie góry , trawniki, place ,ulice będą "zafajdane "U nas na osiedlu jest niepisana zasada ,że psiarze sprzątają każdą napotkaną kupą .Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami rozdaje zestawy do sprzątania .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brak słów
  • Brak słów
  • 25.02.2012 14:54

Jedno zdanie + link
To ma być dziennikarska twórczość !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brak słów
  • Brak słów
  • 25.02.2012 14:48

Dorobek tej autorki to wpisy do forum dyskusyjnego a nie dziennikarskie artykuły

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brak słów
  • Brak słów
  • 25.02.2012 14:42

TO JEST WŁAŚNIE DZIENNIKARSTWO OBYWATELSKIE WEDŁUG W24
Ludziom w pogoni za statystyką rozum odbiera a moderacja śpi.
TAKIE KNOTY NIE POWINNY BYĆ DOPUSZCZANE DO PUBLIKACJI !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
baaa
  • baaa
  • 25.02.2012 11:18

Dlaczego nie? moim zdaniem warto przesyłać linki do ciekawych materiałów, mogą być inspiracją dla kogoś kto będzie miał radochę i zajmie się tematem po swojemu.
Do Redakcji - jeśli się ludziom nie podoba to zlikwidować funkcję pt."wyślij link" i damy sobie spokój z przesyłaniem tu linków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Malibu
  • Malibu
  • 25.02.2012 09:20

poza tym........ od kiedy "lid" i link do innej strony nazywamy artykułem?!?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Malibu
  • Malibu
  • 25.02.2012 09:19

"Śnieg opadł, pozostały psie nieczystości. Jak walczyć z brakiem koszów na psie odchody?"

Jak to jak walczyć z brakiem kosztów na psie odchody? Jak pani ich brakuje to zapraszam do Poznania. Oddam za darmo.

Chyba ze chodzi pani o ich odpowiednia utylizacje.