Facebook Google+ Twitter

Śnieżynki nie wiedzą, jaką akcję wspierają

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-12-22 08:53

Przed świętami Bożego Narodzenia w większości marketów i galerii handlowych można spotkać aniołka, śnieżynkę czy Świętego Mikołaja. Przeważnie sprzedają cegiełki lub zbierają pieniądze na cele charytatywne. Wielkopolanie bez zastanowienia wspierają takie przedsięwzięcia.

Śnieżynki sprzedające cegiełki w centrum M1 nie wiedzą, na jaki cel pójdą pieniądze / Fot. S. Seidler- W końcu pieniądze pójdą na szczytny cel - myślą. Jednak, czy na pewno? W centrum handlowym M1 w Poznaniu, także w King Crosie aniołki-śnieżynki sprzedają świąteczne świece i sianko z opłatkiem. Za każdy zestaw trzeba zapłacić 7 zł.

- Pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel. Wesprą dom dziecka w Gnieźnie - odpowiada aniołek jednej z zainteresowanych akcją kobiet. Bez problemu podaje dokładny adres placówki. Twierdzi, że pieniądze mają trafić do domu dziecka, który znajduje się przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie. Jednak jego dyrektor Miłosz Dziurleja o całym przedsięwzięciu dowiaduje się od nas.

- Nic mi nie wiadomo, żeby ktoś organizował taką akcję dla naszej placówki. Osobiście jestem im przeciwny. Jeśli ktoś chce nam rzeczywiście pomóc, może po prostu przywieźć potrzebne rzeczy, albo wpłacić pieniądze na nasze konto - mówi dyrektor Dziurleja.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.