Facebook Google+ Twitter

"Śniło Ci Się". Kontynuacja "Przenośnych drzwi"!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-11 16:19

Paul nadal pracuje w dziwnej firmie J.W. Wells & Co, ale teraz już zdaje sobie sprawę z tego, czym naprawdę zajmuje się jego pracodawca. Rozwija też swoje umiejętności magiczne w nastawionym na konkurencję, ale też lukratywnym korporacyjnym świecie.

Śniło Ci Się / Fot. Materiały promocyjnePaul nadal pracuje w dziwnej firmie J.W. Wells & Co, ale teraz już zdaje sobie sprawę z tego, czym naprawdę zajmuje się jego pracodawca. Rozwija też swoje umiejętności magiczne w nastawionym na konkurencję, ale też lukratywnym korporacyjnym świecie.

Dostaje awans, lecz szybko okazuje się, że powinien był zapoznać się bliżej z propozycją zwierzchnika. Sophie, dziewczyna Paula, wyjeżdża do biura w Hollywood, będzie więc musiał poradzić sobie z presją w pojedynkę…

Tom Holt (ur. 1961) popularny brytyjski autor, mistrz tzw. komicznej fantasy, często porównywany do Terry’ego Pratchetta. W swoich powieściach wykorzystuje motywy mitologiczne, historyczne i literackie, najczęściej je parodiując. Pełnym imieniem i nazwiskiem (Thomas Charles Louis Holt) firmuje powieści historyczne. Wraz ze Steve’em Nallonem napisał w 1989 roku nieautoryzowaną biografię Margaret Thatcher, „I, Margaret”.

Autor: Tom Holt
Tytuł: Śniło Ci się
Tytuł oryginału: In Your Dreams
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 5 października 2010 r.
Liczba stron: 392
ISBN: 973-83-7648-479-2
Oprawa: miękka
Format: 142 x 202 mm
Cena: 34,00 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.