Facebook Google+ Twitter

Sniper: Ghost Warrior - zabawy w leśne podchody

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-22 11:27

City Interactive ma już na swoim koncie kilka strzelanek, niestety najczęściej największym atutem tych gier była niska cena. Twórcy zapewniali jednak, że wraz ze Sniper:Ghost Warrior pozbędą się łatki twórców tytułów niskobudżetowych.

Więcej o grach przeczytasz zawsze na giernik.pl

 / Fot. materiały prasoweGniew Wuja Sama

Na fikcyjnej tropikalnej wyspie rządy sprawuje brutalny dyktator. To nie podoba się Stanom Zjednoczonym, które postanawiają krzewić w tym rejonie wolność i demokrację najskuteczniejszą znaną metodą - poprzez interwencję militarną. Głównym bohaterem jest sierżant Tyler Wells, członek elitarnej drużyny snajperskiej, który dostaje misję zlikwidowania rządzącego generała. Łatwo się domyślić, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nasz snajper trochę się namęczy, zanim spełni oczekiwania zwierzchników. Co ciekawe, oprócz Wellsa, wcielamy się także w członka grupy komandosów, co powoduje, że w grze znajdujemy typowe dla FPS-ów tzw. etapy szturmowe.

Fabuła nie jest skomplikowana, lecz w tym tkwi jej siła. Historia wydaje się dość sensowna i całkiem realistyczna, bo scenarzyści nie mieli zbyt dużego pola, aby coś popsuć. Mimo swojej prostoty scenariusz spełnia swoje zadanie - jest dobrym pretekstem do walki z oddanymi żołnierzami dyktatora.

Piękno tropikalnej dżungli

Już po włączeniu samouczka, gra robi bardzo pozytywne wrażenie. Co ciekawe, wcale nie wcielimy się w nim w niedoświadczonego młokosa, który nie potrafi złapać karabinu z właściwej strony. Od razu dostajemy swoje ręce weterana, którego zadaniem jest pokazanie rekrutom "jak się strzela".

Trudno też nie zwrócić uwagi na bardzo ładne widoki. Otwarte, wyżynne tereny zarośnięte gęstą dżunglą robią świetne wrażenie. Trochę gorzej wyglądają modele postaci oraz ich animacja, lecz i tak jest nieźle. Niektórym przeszkadzać może jedynie brak zróżnicowania wyglądu map, który jest standardem w wielu nowoczesnych FPS-ach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.