Facebook Google+ Twitter

Snookerowy turniej Northern Irland Trophy rozpoczęty

Rozpoczął się pierwszy w tym sezonie rankingowy turniej snookera - Northern Ireland Trophy, odbywający się w sali Waterfront Hall w Belfaście. Po bezbarwnej pierwszej rundzie, w drugiej pojawiły się niespodzianki. Zawody trwają do soboty.

Pierwsza runda przebiegła zgodnie z planem i przeszli ją wszyscy najlepsi zawodnicy. Ale już w drugiej pojawiły się niespodzianki. Finalista zeszłorocznych mistrzostw świata Peter Ebdon odpadł po porażce 5-3 z Walijczykiem Dominiciem Dale, który jak dotąd może się pochwalić jedynie wygranym w 1997 roku turniejem Grand Prix oraz skutecznymi występami w drużynie narodowej Walii.

Ronnie O'Sullivan dopiero w 9. framie pokonał Stuarta Pettmana - zawodnika, który w całej swojej karierze zarobił na snookerze mniej funtów niż Ronnie w ostatnim roku. Nawet w ostatnim framie Stuart miał szansę wygrać, jednak zepsuł czerwoną bilę, co ostatecznie umożliwiło Ronniemu przejście do następnej rundy, gdzie spotka się z Matthiew Stevensem. Ten pojedynek zapowiada się na razie najlepiej spośród aktualnych zestawień, ale lista zawodników drugiej rundy nie jest jeszcze kompletna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.