Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13744 miejsce

Snowboard. Under Armour "drugą skórą" zawodników AST!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-10-17 13:26

Przez rok Alpine Snowboard Team starał się zwiększyć swoją popularność poprzez poszerzanie grona fanów twardej deski. Współpracujący z teamem Patroni Medialni, pomagali w przekazywaniu informacji kibicom, pasjonatom snowboardu, osobom aktywnym sportowo. Czy im się udało?

 / Fot. Alpine Snowboard TeamMożna śmiało powiedzieć, że tak! Aktualnie posiadają 28 Patronów Medialnych! Nie tylko z internety, ale również prasy papierowej. Artykuł o AST pojawił się również w międzynarodowym czasopiśmie "Carvingmag", co było dużym sukcesem, ponieważ redaktorzy czasopisma sami zgłosili się do Alpine Snowboard Team. Z pewnością AST to nie team, o którym można tak łatwo zapomnieć, o grupie jest już głośno w świecie snowboardu, a na pewno będzie coraz głośniej. Wiadomości24.pl im w tym pomagają!

Po kilkumiesięcznym okresie inwestowania w markę "Alpine Snowboard Team", przyszedł czas na sponsorów. Zawodnikami Alpine Snowboard Teamu zainteresowała się firma UA-Under Armour - światowy lider odzieży sportowej, który wspiera takich zawodników jak: Michael Phelps, Lindsey Vonn, Georges St-Pierre itp.

Under Armour to amerykańska marka sportowa powstała pod koniec poprzedniego wieku, a dziś uznawana za 3 marką na świecie. Stworzył ją sportowiec Kevin Plank, zawodowy gracz footbolu amerykańskiego, z myślą o innych sportowcach. Z roku na rok produkty UA udoskonalane są o nowe technologie, tak by sprostać wymaganiom wszystkich sportowców. Mottem firmy jest uczynić sportowca lepszym.

 / Fot. Alpine Snowboard TeamW swojej ofercie mają produkty na każda porę roku. HaetGear kiedy jest ciepło, ColdGar kiedy jest zimno oraz Allseason pomiędzy nimi.

Po bardzo udanych negocjacjach firma Under Armour wzięła pod swoje skrzydła zawodników AST, a założyciele teamu Tomasz Kowalczyk i Andrzej Gąsienica – Daniel zostali Zimowymi Ambasadorami Under Armour.

"Mieliśmy okazje testować kilka produktów UA do treningów letnich i musze przyznać że nie wiedziałem że istnieje tak dopracowana odzież. Dla mnie podczas treningu najważniejszy jest komfort i to właśnie daje mi Under Armor, ubrania UA nazwał bym "drugą skórą’: praktycznie nie wyczuwalne" mówi Tomasz Kowalczyk.

Under Armour Polska będzie dbał o to aby przy treningach letnich każdy z zawodników czuł się jak najbardziej komfortowo, a w zimie utrzymywał temperaturę ciała nie wychładzając mięśni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.