Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

119 miejsce

Snowden zdradził Putinowi informacje o wydarzeniach w Roswell?

Zdaniem irańskiej agencji prasowej FARS najsławniejszy azylant na świecie przekazał FSB specjalną teczkę z dokumentami najwyższej rangi tajności. Dotyczą one m. in. wydarzeń w Roswell w 1947 (przypuszczalne awaryjne lądowanie kosmitów).

Podobno tak powstawały rzekome zdjęcia i filmy z Księżyca. / Fot. PD-USGOV-NASAZ tych dokumentów ma wynikać, że Adolf Hitler był pierwszym szefem państwa, z którym nawiązali kontakt przybysze z kosmosu. Przekazanie przez nich części wiedzy technicznej Trzeciej Rzeszy spowodowało zdumiewający postęp techniczny Niemiec hitlerowskich (technika rakietowa, radary, pierwsze na świecie samoloty odrzutowe i okręty podwodne przebywające w stałym zanurzeniu).

Podobno Amerykanie schwytali pozaziemskich techników na kilku przechwyconych niemieckich łodziach podwodnych w 1945. Ze względu na nich dowództwo baz pozaziemskich w Układzie Słonecznym zawarło w końcu pakt z prezydentem Eisenhowerem, udzielając odtąd podobnego poparcia Jankesom. Od tego czasu kosmici przeniknęli do amerykańskich elit i faktycznie zaczęli rządzić w USA.

Jednak istnieje również druga flota kosmiczna, rywalizująca z tamtą, określaną przez tajemnicze dokumenty (a raczej przecieki na ich temat) jako Wysocy Biali. Jeśli Putinowi uda się nawiązać kontakt z tymi drugimi siłami kosmicznymi, już wkrótce nastąpi zdumiewający rozwój Rosji, a na naszym świecie zostanie przywrócona równowaga strachu. Te rewelacje podały dalej m. in. Głos Rosji oraz największa izraelska gazeta Haaretz.

voiceofrussia.com


Koresponduje to z zataczającą coraz szersze kręgi teorią spisku księżycowego, zgodnie z którą Amerykanie byli na Księżycu, po czym rozmyślnie przedstawili światu sfałszowane zdjęcia i filmy na ten temat, aby ukryć, że napotkali tam bazy Obcych. To przerażające odkrycie zmusiło ich do wycofania się ze Srebrnego Globu, na którym początkowo planowali założyć własną bazę. Szczegółowo:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Cała ta opowieść zakrawa na bajkę dla ... powiedzmy, młodszych nastolatków, a jednak... Z tego, co wiadomo o Hitlerze i jego palladynach wynika, że mimo wszystko nie da się czegoś takiego zupełnie wykluczyć.

Bodaj czy nie najbardziej zdumiewającą rzeczą w dziejach drugiej wojny światowej jest to, że "kanclerz i wódz" mógł ją wygrać, gdyby: 1) nakazał odpowiednio wcześnie rozpocząć produkcję seryjną pierwszego na świecie myśliwca odrzutowego Me-262 Schwalbe, 2) polecił zbudować system obrony powietrznej oparty o radary, myśliwce nocne i wyrzutnie rakietowe naprowadzane półaktywnie radarowo (a także wytwarzane już w Niemczech małe komputery), 3) zezwolił na utworzenie Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej w rozmiarach proponowanych przez byłego generał Stalina - zwycięzcę spod Moskwy, Andrieja Własowa.

Zamiast tego wykonywał bezsensowne posunięcia, na które Rzesza traciła własne zasoby i zasoby krajów okupowanych nie osiągając w zamian istotnych korzyści taktycznych ani strategicznych. Odwetowe bombardowania rakietowe Londynu, próba użycia w tym samym celu Me-262, bezlitosne i bezrozumne rządy tępych namiestników w okupowanej części ZSRR, wycofanie z frontu wschodniego wiernych Niemcom oddziałów rosyjskich i kozackich (co znacznie wzmocniło wolę walki Armii Radzieckiej), a poza tym... Np. zaangażowanie kilkudziesięciu tysięcy ludzi tylko po to, aby rozkopywali ziemię mad Donem, szukając magicznego kotła Scytów, opisanego przez Herodota.

Jak to wszystko wytłumaczyć? Hitler był nienormalny, na pół szalony. Owszem, ale akurat w sprawach wojskowych nie był nieukiem, a przeciwnie, był wszechstronnie oczytany i znała na pamięć mnóstwo szczegółów. Może czekał na obiecane mu jeszcze inne, cudowne bronie, ale statek wiozący mających je zbudować techników zaginął gdzieś w kosmosie?

Inna ważna sprawa. Hitler był masonem i wyznawcą odłamu ezoteryzmu (szukanie sił kosmicznych i nadprzyrodzonych, aby doznawać od nich pomocy) zwanego ariozofią. Loża, do której należał, nosiła nazwę Ultima Thule, co można przetłumaczyć jako: poza krańce znanego świata. Loża ta była jadowicie żydożercza, a po objęciu władzy hitlerowcy dążyli do przeciągnięcia na swoją stronę wszystkich innych, nieżydowskich masonów, a odmawiających uległości starali się zlikwidować fizycznie. Mogłoby to oznaczać, że pozaziemcy, z którymi nawiązali kontakt naziści, są wrogami Boga Jahwe, którego cechy wskazują na to, że można Go pod pewnymi względami rozpatrywać jako olbrzymią siłę kosmiczną. Ten aspekt przeważa w "religii" klasycznych masonów, głoszących Wielkiego Budownika Wszechświata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakbym recenzję filmu s-f czytał.
5+7

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.