Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18501 miejsce

SNOWSHOW WKRACZA DO MIASTA

Chcesz poznać młodych, fajnych ludzi takich jak Ty? Spędzić aktywnie czas, a do tego spróbować czegoś zupełnie nowego? Teraz masz najlepszą okazję - startuje SnowShow City!

 / Fot. Snowshow.plWspólny jogging na świeżym powietrzu z Łukaszem Remisiewiczem, warsztaty kulinarne z blogerem z tysiącem pomysłów, czy pływanie w wakeparku, to tylko niektóre z atrakcji, jakie szykują organizatorzy na najbliższe miesiące.

- SnowShow City to inicjatywa aktywnego spędzania czasu w Warszawie, a już niedługo także w innych miastach. Obserwując uczestników naszych wyjazdów SnowShow i Chilling doszliśmy do wniosku, że masa ludzi szuka aktywnego wypoczynku także w swoim mieście. Właśnie takim osobom wychodzimy naprzeciw. To też świetna okazja do odświeżenia znajomości z wyjazdów. Uczestnicy mogą znaleźć ekipę na letni wyjazd muzyczny Music Fest, czy brakujące osoby na jacht na Chilling Kite&Sail.
Przygotowaliśmy atrakcje, które pozwolą zadbać o przygotowanie ciała i ducha do sezonu zimowego, a także poznać masę ciekawych osób. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez dobrze przygotowanych do tego profesjonalistów i pasjonatów
- podkreśla Michał Starkowski, organizator i pomysłodawca SnowShow City.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 28 czerwca br. Będzie to wspólny jogging z Łukaszem Remisiewiczem, autorem popularnego bloga www.runeat.pl, który został wyróżniony jako Blog Roku w kategorii „Pasje i Twórczość”. Oprócz tego na wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku w najbliższym czasie będą czekać m.in.: warsztaty kulinarne oraz wspólne pływanie w Wakeparku WawaWake!

Wydarzenia:

„Wtorek biegacza” (zajęcia cykliczne). Wspólny jogging na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalisty, który opowie, doradzi, podpowie.
Daty: 28.06.16, 05.07.16, 12.07.16
godz. 19:00.
Miejsce: biuro SnowShow, ul. Merliniego 2a.
Opis: Zajęcia poprowadzi biegacz i bloger Łukasz Remisiewicz.

SnowShow Wake Day x WawaWake

Data: 02.07.16, od godziny 8:00 do godziny 21:00.
Miejsce: WawaWake, ul. Wspólna, Bielawa/Konstancin-Jeziorna.
Opis: Tego dnia na wszystkich miłośników wake’a czekamy w Wakeparku WawaWake. Będziemy pływać, opalać się i chillować. Na uczestników wyjazdów SnowShow będzie czekać darmowy sprzęt do pływania oraz zniżki w barze.
Rezerwacja dokonywana jest przez stronę internetową Wakeparku WawaWake - www.WawaWake.pl.

Warsztaty kulinarne pod chmurką
Data: 09.07.16, od godziny 17:00 do godziny 19:30.
Miejsce: biuro SnowShow, ul. Merliniego 2a.
Opis: Zajęcia poprowadzi Adrian Rykowski prowadzący bloga Kulinarna TV, który nauczy uczestników warsztatów przygotowania pysznego i pełnowartościowego posiłku. Będzie to również świetna okazja do poznania nowych przyjaciół, przy jednoczesnym rozwijaniu swoich umiejętności kulinarnych.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń dostępne są na stronie www.snowshow.pl/city

-----------------
SnowShow to marka biura podróży 360° specjalizującego się w organizacji wyjazdów w Alpy i do Chorwacji dla młodych ludzi. Jest największą tego typu firmą na polskim rynku. Organizuje studenckie wyjazdy SnowShow STUDENT dla osób w wieku 19-25 lat, obozy narciarskie i snowboardowe dla absolwentów w wieku 24-30 lat (tzw. SnowShow PLUS) oraz SnowShow OLDSCHOOL dla osób mających 30-39 lat. W ofercie posiada także wyjazdy rodzinne dla całych rodzin z dziećmi - ze żłobkiem, przedszkolem i szkółką narciarską. Specjalnością SnowShow są wyjazdy muzyczne (np. największy tego typu projekt SnowShow Music Fest), czy coraz popularniejsze wyjazdy freeride’owe (jazda poza trasami po „puchu”) we francuskich Alpach. http://www.snowshow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.