Facebook Google+ Twitter

Sobota była dniem otwartym w Urzędach Skarbowych

W sobotę we wszystkich Urzędach Skarbowych w Polsce zorganizowano Dni Otwarte. Urzędy czynne były od godziny 9 do 13. Wiadomości24.pl postanowiły się przyjrzeć jak pracuje skarbówka w Kutnie.

 / Fot. Piotr Panfil W kutnowskim Urzędzie Skarbowym przygotowane zostały następujące punkty informacyjne: podatek VAT, podatek od spadków, darowizn i czynności cywilnoprawnych, rachunkowość podatkowa, egzekucja, ewidencja i identyfikacja podatników (NIP) oraz podatek dochodowy od osób fizycznych i od osób prawnych.

Pełniący dyżur pracownicy urzędu udzielali informacji oraz pomagali w wypełnianiu zeznań rocznych PIT i wniosków o zwrot osobom fizycznym niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym.
Najważniejszą informacją jest fakt, iż podczas „Dnia Otwartego” można było złożyć zeznanie roczne. Przypomnijmy, że zeznanie roczne składa się tylko do końca kwietnia, więc zostały jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie.

 / Fot. Piotr Panfil Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kutnie ma nadzieję, że „Dzień Otwarty” w kutnowskim oddziale spełni oczekiwania i potrzeby podatników. – Jestem zadowolona z takiego rozwiązania – mówi Wiadomościom24.pl starsza mieszkanka Kutna. – W normalny dzień trudno tutaj kogoś poprosić o pomoc. Wszyscy są zabiegani.

Podczas "Dni Otwartych" nie wszyscy skorzystali z pomocy fachowców. Kutnowski Urząd nie był pusty, ale i też nie było dużego tłoku. Zapewne wszyscy czekają na ostatnią chwilę.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:)
http://www.rmf.fm/fakty/?from=rss&id=135597

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sama skorzystałam z dnia otwartego w Gliwicach, rzeczywiście dobra inicjatywa urzędów skarbowych :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.