Facebook Google+ Twitter

Sobota w indiańskich barwach

Już 25 sierpnia 2012 w Centrum Korona we Wrocławiu, będzie można odwiedzić niezwykłą wioskę indiańską, w której na miłośników przygody będą czekały rozmaite atrakcje.

Podczas eventu „Wioska Indiańska”, organizowanego w ramach spotkań Godziny dla Rodziny zapraszamy między innymi do odwiedzenia indiańskich namiotów TIPI oraz stoiska z kolorową biżuterią, które przyjadą do Korony prosto z podwrocławskiej wioski indiańskiej prowadzonej przez Printylandię. Nie zabraknie także barwnych strojów, pióropuszy i punktu, w którym dzieci, pod okiem animatorów z księgarni dziecięcej Pociąg do Bajeczki, będą mogły pomalować swoją twarz w charakterystyczne, indiańskie barwy. Ci, którzy trafią do tej niezwykłej wioski, podejmą wyzwania prawdziwych Indian, biorąc udział w polowaniu na węże, czy próbując sił w rzucie obręczą do rogów bizona. Dzieci uczestniczące we wspólnych zabawach przygotowanych przez zespół Printylandii poznają najważniejsze cechy indiańskiej kultury i zaczerpną podstawowych informacji o historii Indian. Na zwolenników zajęć plastycznych będą natomiast czekać tematyczne kolorowanki oraz warsztaty własnoręcznego przygotowania amuletów i pióropuszy.
To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje przygotowane na ten dzień – profesjonalni instruktorzy z ABC FIT będą zachęcać malców do fizycznej aktywności podczas atrakcyjnych ruchowych zabaw. Dodatkowo portal Czas Dzieci, który jest patronem medialnym wydarzenia, już tradycyjnie zaprosi wszystkich chętnych do udziału w konkursach z licznymi nagrodami. Warto także pamiętać, że w dniu eventu specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały także sklepy.
„Wioska Indiańska” to kolejny event z cyklu Godziny dla Rodziny – całorocznego programu rozrywkowego opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w galerii Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00. Podczas każdego wydarzenia podbijane są karty lojalnościowe. Zebranie czterech pieczątek uprawnia do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze hasło promocyjne całego cyklu. Karty z hasłami i pieczątkami zbierane będą 8 grudnia – podczas ostatniego eventu. Do wygrania są karty podarunkowe Centrum Handlowego Korona o łącznej wartości 500 złotych.
Więcej informacji na stronie: www.centrum-korona.pl
Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Wrocław Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.