Facebook Google+ Twitter

Sobotni koncert w Międzypokoleniowym Centrum Kultury w Bińczu

Niezwykłą atrakcję dla mieszkańców Bińcza w gminie Czarne przygotowała rada sołecka. W sobotni wieczór w miejscowej świetlicy odbył się koncert muzyczny człuchowskiej grupy "Crazy".

Mieszkańcy Bińcza - koncert zespołu muzycznego "Crazy" z Człuchowa / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoJuż po raz kolejny rada sołecka wsi Bińcze przygotowała dla swoich mieszkańców niezwykle ciekawe wydarzenie artystyczne.

W Międzypokoleniowym Wiejskim Centrum Kultury wystąpiła grupa muzyczna "Crazy" z Człuchowa. Główny człon grupy stanowią uczniowie szkoły podstawowej, a mianowicie: Michał Kardas (perkusja), Agata Hrycikowska (klawisze), Ola Mielni (wokal) i gimnazjalista Maciej Górecki (gitara). Zespół młodych artystów pracuje pod kierunkiem Tomasza Pałki i Zbigniewa Gerasa. Występ zespołu muzycznego "Crazy" z Człuchowa w Międzypokoleniowym Wiejskim Centrum Kultury w Bińczu / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Młodzi muzycy mogą poszczycić się już licznymi osiągnięciami, wśród których warto m.in. wymienić : I miejsce w konkursie młodych instrumentalistów w Człuchowie w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne. To także laureaci 17. Pomorskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej.

Zespół występuje na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, przeglądach i festynach.

Na sobotni koncert przybyło wielu mieszkańców wsi, a także zaproszeni goście, przedstawiciele lokalnego samorządu: Piotr Zabrocki-Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i Tadeusz Żyła,radny-członek Komisji Oświaty, Zdrowia i Kultury Fizycznej.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.