Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18127 miejsce

Sobotni Młodzieżowy Turniej Tenisa Ziemnego w gminie Czarne

Na kortach przy Zakładzie Karnym w Czarnem już po raz kolejny odbył się Młodzieżowy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza. Głównym organizatorem było Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisowe.

Uczestnicy sobotniego Młodzieżowego Turnieju Tenisa Ziemnego w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoCelem sobotniego Młodzieżowego Turnieju Tenisa Ziemnego była popularyzacja tego sportu wśród młodzieży gminy Czarne, wyłonienie najlepszych zawodników w zorganizowanym współzawodnictwie turniejowym, a także promocja gminy Czarne poprzez sport.

W tenisowych zmaganiach na kortach przy Zakładzie Karnym w Czarnem wzięli udział następujący zawodnicy: Jakub Chmielewski, Mateusz Miętki, Konrad Kopczak, Maciej Winnicki, Piotr Witkowski, Dawid Włodarczyk, Karol Olczyk, Patryk i Tomasz Kolasińscy.

Turniej przeprowadzony został systemem pucharowym do dwóch przegranych. Sędzią głównym zawodów był pan Marian Szczukiecki, natomiast kierownikiem pan Mariusz Kopczak.Zwycięzcy Młodzieżowego Turnieju Tenisa Ziemnego w Czarnem. Na zdjęciu ( od lewej ) Jakub Chmielewski, Mateusz Miętki, Konrad Kopczak. / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

W końcowej kwalifikacji okazało się, że pierwsze miejsce zajął Mateusz Miętki, drugie Jakub Chmielewski, trzecie Konrad Kopczak.

Okolicznościowe puchary i nagrody wręczył Piotr Zabrocki - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
w Czarnem i Marian Szczukiecki - główny sędzia zawodów.

Warto nadmienić, że Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisowe od lat propaguje tenis ziemny i stołowy w tej pomorskiej gminie.
Okolicznościowe puchary i nagrody - Młodzieżowy Turniej Tenisa Ziemnego w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.