Facebook Google+ Twitter

Sobotni turniej piłki nożnej na "Orliku" w Czarnem

Z inicjatywy rodziców i trenerów na czarneńskim kompleksie boisk przy Alei Zwycięzców przygotowany został pierwszy w tym sezonie turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2001 i młodszych. W rozgrywkach uczestniczyło ponad 70 piłkarzy.

Turniej piłki nożnej w Czarnem - "Powitanie wiosny ". / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW piłkarskich zmaganiach uczestniczyło ponad 70 zawodników z 6 drużyn ("Myśliwiec" Tuchomie, "Lider" Miastko, Akademia Piłkarska I i II ze Szczecinka, "Orlik" I i II z Czarnego).

Zwycięzcami turnieju zostali chłopcy z Akademii Piłkarskiej I ze Szczecinka, drugie miejsce przypadło zawodnikom z "Orlika" I z Czarnego, natomiast trzecie miejsce zajęli zawodnicy z " Lidera" Miastko.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju "Powitanie wiosny" w Czarnem został Kamil Rosiński z Akademii Piłkarskiej I ze Szczecinka, natomiast jego kolega z drużyny ,Michał Zimny, okazał się najskuteczniejszym strzelcem bramek. Niezwykłymi umiejętnościami bramkarskimi wykazał się Jakub Lipski z "Orlika" I
z Czarnego.Turniej piłkarski w Czarnem - "Powitanie wiosny" / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe madale, a zwycięzcy okolicznościowe puchary i dyplomy.

Organizatorzy zapewnili zimne napoje, a także ciepły posiłek w postaci grochówki. Trenerzy, zawodnicy, a także przybyli na turniej rodzice zostali ugoszczeni herbatą, kawą i domowym ciastem.Turniej piłki nożnej w Czarnem - "Powitanie wiosny". / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

I Turniej "Powitanie wiosny" na "Orliku" w Czarnem należy uznać za niezwykle udany. Organizatorzy zapewniają, że tego typu przedsięwzięcia wpisane zostaną na stałe do gminnego kalendarza sportowych imprez, które odbywają się w gminie Czarne.


Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.