Facebook Google+ Twitter

Sobotnią noc spędź w Szczecinie

Brak Ci pomysłu na sobotni wieczór? Z powodu nadmiaru obowiązków nie pamiętasz kiedy ostatnio byłeś w muzeum lub w galerii? W ten weekend nadarzy się doskonała okazja!

Materiał promocyjny / Fot. Muzeum Narodowe w Szczecinie- www.muzeum.szczecin.plMuzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza mieszkańców miasta w sobotę w godzinach od 16 do 24. Wejście do gmachów będzie możliwe do godz. 24, natomiast zwiedzanie ekspozycji do godz. 1 w niedzielną noc. Czynne będą wszystkie cztery placówki :
Gmach Główny ul. Wały Chrobrego 3
Galeria Sztuki Dawnej ul. Staromłyńska 27
Muzeum Historii Szczecina ul. ks. Mściwoja II 8
Muzeum Sztuki Współczesnej, ul. Staromłyńska 1

Również szczecińskie Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Lenartowicza 3-4 zaprasza zwiedzających w godz. 18 - 24. Warto skorzystać z takiej okazji i odwiedzić to miejsce, bo "oficjalnie" zwiedzać je będzie można dopiero po ukończeniu remontu w październiku.

Także szczeciński oddział IPN przygotował dla zwiedzających dwie wystawy. Pierwszą w siedzibie przy ul. Janickiego 30, gdzie chętni zapoznają się z procedurą składania wniosków oraz będą mogli obejrzeć archiwum. Druga wystawa przy ul. Piotra Skargi 14. Nosi tytuł "Generał Władysław Anders i jego żołnierze". Pokazany zostanie historyczny sprzęt wojskowy, pojazdy i broń, przygotowane przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Stowarzyszenie "Zachód 1944".

Wiele ciekawych imprez towarzyszących przygotowały także inne szczecińskie instytucje kulturalne. Więcej szczegółów można uzyskać pod tym adresem. Naprawdę warto skorzystać z tej ciekawej oferty kulturalnej; tym bardziej, że wstęp wszędzie jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przekazałem już korespondencyjnie a spotkamy się przy innej okazji, wyjaśniłem. Nie było mnie na "W24" prawie trzy tygodnie poza kilkoma wyjątkami. Podróżowałem na rowerze po terenach przyległych do Szczecina i na wyspie Wolin. Stąd te materiały na "W24".
Filmy nie mogą doczekać się realizacji, komputer uszkodzony. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za przypomnienie. Jak zdrowie moje i mojej żony dopisze, na pewno nie omieszkam pozwiedzać. Piotrek podaj telefon, to może się zdzwonimy i spotkamy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam w planie muzea w Szczecinie i ta propozycja jest wyjątkowa. Trzeba to dobrze zaplanować. Dziękuję za tą informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.