Facebook Google+ Twitter

Sobotnie obchody Dnia Babci i Dziadka w świetlicy w Wyczechach

Sobotni wieczór zapisze się na stałe w pamięci babć i dziadków z Wyczech. Wspólna zabawa, słodkie niespodzianki, toasty, życzenia okolicznościowe i śpiewy trwały do samej północy.

Okolicznościowe życzenia sołtysa Wyczech - Dzień Babci i Dziadka / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW sobotę 21 stycznia w świetlicy wiejskiej w Wyczechach odbyły się uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka. Dzieci z miejscowej szkoły podstawowej przygotowały niezwykle uroczysty program artystyczny dla swoich babć i dziadków. Okolicznościowe wiersze oraz nastrojowe utwory muzyczne wykonywane przez młodych wokalistów stworzyły niezwykłą atmosferę tego sobotniego wieczoru. Wspólny toast, słodkie niespodzianki i okolicznościowe życzenia stanowiły tylko preludium do dalszej niezwykle udanej zabawy. Organizatorzy uroczystości nie zapomnieli również o prababciach i pradziadkach, a wnuczki i wnukowie przygotowali niezwykle interesujące konkursy dla swoich ukochanych babć i dziadków.Dzieci ze szkoły podstawowej wraz z opiekunem / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego

Na uroczystość przybyli również przedstawiciele lokalnego samorządu: Przewodniczący, Wiceprzewodniczący oraz radni Rady Miejskiej w Czarnem.

Szczególne podziękowania należą się organizatorom przedsięwzięcia, a mianowicie Radzie Sołeckiej, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Wyczechach, członkom Caritas, a także dzieciom ze szkoły podstawowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.