Facebook Google+ Twitter

Sodexo partnerem kongresu Facility Management

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-16 15:22

Podczas tegorocznej VIII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management organizatorzy zaserwują uczestnikom sporą dawkę profesjonalnej wiedzy i inspiracji.

W szerokim gronie partnerów wydarzenia, znalazło się Sodexo On-site Services, jedna z czołowych firm odpowiadająca za kompleksową obsługę oraz prawidłowe działanie największych biurowców, galerii handlowych czy parków logistycznych.

Kongres Facility Management jest jednym z najciekawszych spotkań w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. VIII edycja kongresu odbędzie się w dniach 16-17 października w warszawskim hotelu Courtyard Mariott na Okęciu.

Wiedza z pierwszej ręki

Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management to wspaniała okazja, aby zdobyć nie tylko profesjonalną wiedzę dotyczącą funkcjonowania i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, ale także poznać najnowsze rozwiązania technologiczne. W trakcie dwudniowego spotkania uczestnicy będą mięli okazję wysłuchać wykładów dotyczących najbardziej aktualnych zjawisk zachodzących w sferze zarządzania nieruchomościami, zarówno w aspekcie ich technicznego utrzymania, jak i komercjalizacji. O tym, jak wygląda aktualna sytuacja w branży obsługi nieruchomości, opowie m.in. Sylwia Muller, Dyrektor Operacyjna Sodexo Polska, która została zaproszona do uczestnictwa w panelu dyskusyjnym poświęconym rynkowi FM. Podczas prelekcji „ISO 55 000 – nowa jakość w zarządzaniu usługami Facility Management”, poprowadzonej przez Ekspertów ds. Technicznych w Sodexo, Sylwestra Nowickiego oraz Norberta Ślusarczyka, słuchacze będą mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat nowoczesnego systemu umożliwiającego efektywne zarządzanie aktywami.

Ciekawym elementem dwudniowego spotkania, będzie pokaz kulinarny połączony z degustacją wyjątkowych dań, poprowadzony przez Roberta Lacha - Szefa Kuchni Restauracji Sodexo Prestige znajdującej się na Stadionie Narodowym. Mistrz, serwował będzie takie przysmaki jak ostrygi z pianą z szampana, kaczka sous vide z musem z pieczonych jabłek oraz małże św. Jakuba z musem z topinamburu.

Ponadto, wszyscy uczestnicy Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management, będą mogli odwiedzić stoisko Sodexo On-site Services i porozmawiać z ekspertami w dziedzinie facility management.

O Sodexo
Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

(Natalia Szymczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.