Facebook Google+ Twitter

Sokół i Marysia Starosta w nowym teledysku "Reset". Zobacz wideo

Trwa promocja nowego albumu Sokoła i Marysi Starosty pt. "Czysta, Brudna Prawda". Niedawno został nakręcony bardzo ciekawy klip do utworu "Reset". Zapraszamy do oglądania.

 / Fot. Okładka płyty "Czysta, Brudna Prawda"13 maja tego roku wyszła na rynek wspólna płyta warszawskiego rapera Sokoła (Zip Skład, WWO, TPWC) oraz wokalistki Marysi Starosty. Projekt nosi nazwę "Czysta, Brudna Prawda". Za bity na albumie odpowiadają producenci zarówno z Polski jak i spoza naszego kraju. Zza granicy są to: Shuko z ekipą Hustle Heart, PH7, oraz Drumkidz z Niemiec, ze Szwecji Jimmy Ledrac, z Kanady Brall, z Czech DJ Wich.

Za rodzime produkcje odpowiadają Magiera z White House oraz Siwers. Oprócz tego, na płycie możemy usłyszeć również gościnne zwrotki polskich raperów. Na "Czystą, Brudną Prawdę" dograli się: Ero, HIFI Banda, Chada, Pokój z Widokiekm na Wojnę oraz VNM. Na płycie pojawia się również kilku DJ-i między innymi DJ Kebs (HIFI Banda) czy DJ B (Molesta).

Ciekawostką odnośnie tego albumu jest to, że Sokół oraz Marysia są parą w życiu prywatnym.

Pierwszym singlem był utwór "Sztruks". Teraz powstał nowy klip do kawałka "Reset". Wyreżyserował go Kuba Łubniewski, który wcześniej współpracował z Sokołem przy okazji kręcenia teledysków WWO. Zapraszamy do obejrzenia klipu.

Sokół i Marysia Starosta - ResetWiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.