Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7721 miejsce

Solange Magnano, była miss, zmarła po operacji plastycznej pośladków

38-letnia Solange Magnano, była miss Argentyny oraz modelka, zmarła wskutek komplikacji podczas operacji plastycznej ujędrniania pośladków. Ceną za idealny wygląd było jej życie, a także osierocenie dwójki dzieci.

http://www.youtube.com/watch?v=LLzhPrrJnZw / Fot. fot. screen To nie była pierwsza korekta wyglądu pięknej Argentynki, ale na pewno ostatnia. Jej celem było ujędrnienie pośladków modelki. Podczas zabiegu pojawiły się problemy z oddychaniem. Przez trzy dni kobieta leżała na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, po czym zmarła w skutek niedrożności arterii płucnej. - Solange była dziewczyną, która miała wszystko. Żyła jak bogini, wszyscy jej zazdrościli - tak byłą miss Argentyny z roku 1994 r. wspomina Roberto Piazza, projektant mody oraz bliski przyjaciel zmarłej. - Płyn z zastrzyków chirurgicznych przedostał się do jej płuc i mózgu - mówił dalej projektant. Uważa również, że miała obsesję na punkcie swojego ciała. To właśnie zgubiło Solange i doprowadziło do jej śmierci.

Modelka na wózku

Argentyna staje się rajem dla kobiet chcących poprawić swoje niedoskonałości. Głównym powodem takie stanu rzeczy jest o wiele niższa cena za zabiegi, które w krajach Europy i Ameryki Płn. kosztują o wiele więcej. Medyczna turystyka do tego kraju ma w 2010 roku przynieść blisko 100 mln dolarów zysków. Według telewizji CNN, 1 na 30 Argentynek podejmuje się operacyjnego poprawy wyglądu. W zeszłym roku dokonano w tym kraju około 50 tys. zabiegów plastycznych. To ogromny wzrost w porównaniu z danymi z poprzednich lat.

Monika Guzińska- praca modelki trwa bardzo krótko

Kolejnym problemem jest wzrost liczby niepotrzebnych operacji plastycznych. Z sondażu Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) wynika, że np. Jennifer Lopez jest przykładem idealnych kształtów i wymiarów. Zwłaszcza w środowisku modelek, perfekcyjne ciało jest szczególnie ważne, aby utrzymać się w branży. Szkoda tylko, że czasami trzeba za to zapłacić najwyższą cenę.

Anja Rubik - polska modelka robi karierę za oceanem

Źródła:
dziennik.pl
tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

papaja pajama
  • papaja pajama
  • 29.06.2011 10:11

Podczas zabiegu pojawiły się problemy z oddychaniem. Przez trzy dni kobieta leżała na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, po czym zmarła w skutek niedrożności arterii płucnej . wiec J.P zacznij czytac dokładniej a nie miec pretensje nie znajac całego reportażu

Komentarz został ukrytyrozwiń
sialala sialala
  • sialala sialala
  • 28.11.2010 12:33

hahahaha poje.ana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze ważną informację chcę dopisać. Mianowicie to że w Brazylii na jednego mężczyznę przypada siedem kobiet.
Jeden (1) mężczyzna - siedem (7) kobiet !!!!!!!!!!!!!! No i stąd te starania o jędrne pośladki. No, ale jest takie przysłowie : " Szydło zawsze wychodzi z wora ". Przy pierwszym "spotkaniu" wychodzi niesprawność i brak energii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie trzeba płynu, wystarczy pobiegać regularnie. Ostatnio szpeci kobiety to "tapetowanie".Jeszcze kilka lat temu to co druga Pani była
pomarszczona i żółta od papierosów. Na szczęście coraz mniej jest kobiet palących papierosy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"- Płyn z zastrzyków chirurgicznych przedostał się do jej płuc i mózgu - mówił dalej projektant." Ojej. A chciała tylko mieć ładniejsze pośladki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skąd ten tytuł? Ona wcale nie zmarła na stole operacyjnym, a parę dni później.
"To nie była pierwsza korekta wyglądu pięknej Argentynki, ale na pewno ostatnia" - bardzo dowcipne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.