Facebook Google+ Twitter

"Solaris. Raport" w TR Warszawa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-15 20:50

Na deskach teatru TR Warszawa 15, 16 i 17 marca będzie można oglądać sztukę w reżyserii Natalii Korczakowskiej "Solaris. Raport". To adaptacja jednej z najbardziej znanych powieści Stanisława Lema - "Solaris".

Miłośników Stanisława Lema, i nie tylko, ucieszy wiadomość, że już od 15 marca będzie można obejrzeć adaptację jego słynnej powieści "Solaris". Sztukę, pod podobnym tytułem, "Solaris. Raport" będzie można zobaczyć w teatrze TR Warszawa. Jak mówi Jacek Cieślak (Rzeczpospolita) reżyserce, Natalii Korczakowskiej, udało się przedstawić ducha nowych czasów, którego coraz trudniej nam pojąć.

Aktorzy grający w przedstawieniu to: Magdalena Kuta, Katarzyna Warnke, Eryk Lubos, Marcin Czarnik, Lech Łotocki, Sebastian Pawlak, Adam Woronowicz. O scenografię i kostiumy zadbała Anna Met, oprawą muzyczną zajęli się Marcin Masecki i DJ Lenar, natomiast za reżyserię światła odpowiada Jacqueline Sobiszewski. Pieczę nad całym przedsięwzięciem, jak już wspominałam, trzyma reżyserka i adaptatorka - Natalia Korczakowska.

Bilety do kupienia w kasie TR Warszawa oraz za pośrednictwem ebilet.pl w cenie: 60zł, 40zł, 20zł. Spektakl trwa 1 godz. 45 min (bez przerwy).Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.