Facebook Google+ Twitter

Solidarność, Kukiz i Duda /Aby było lepiej w Polsce?

Ostatnimi dni dużo słychać o Solidarności i podpisującym się pod tą społecznością Pawle Kukizie. Jak mówi większość ludzi z mojego otoczenia "Robi z siebie idiotę", "Stara się ale nic z tego nie wyjdzie"...

Pisząc ten artykuł inspiruję się wywiadem Tomasza Lisa z Pawłem Kukizem dosłownie sprzed kilku chwil. Oglądałem program z zaciekawieniem ponieważ byłem ciekaw co tak naprawdę zamierza Pan Paweł, no i jestem w szoku. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o tym co chce zrobić i do czego namawia resztę sprzyjających jemu obywateli. Na pytanie redaktora Lisa "Jak zamierza Pan przeforsować swój pomysł" odpowiada; "Chcę edukować obywateli". Pytanie w jakim celu edukować obywateli? Przecież każdy kto interesuję się życiem politycznym rozumie co to są jednomandatowe okręgi wyborcze.
Czy warto wykłócać się o te że mandaty gdy w Polskiej polityce panuje wojna i zjednoczona nienawiść większości partii względem siebie? Pytając ludzi na ulicy co zmieniliby w Polsce napewno nie odpowiedziliby że jednomandatowe okręgi. Może lepiej byłoby skupić się na rzeczach istotniejszych.
Prawda jest taka że w tym kraju nigdy nie będzie dobrze a ludzie którzy kiedyś mieli autorytet w oczach narodu teraz go tracą dając wciągać się w bezsensowne, pokryte intrygą pseudo polityczne gierki.
Dla ludzi którzy już mnie nienawidzą za ten artykuł oświadczam że nie jest on kierowany nienawiścią do pewnych ludzi a tylko i wyłącznie chęcią pozyskania zdania moich czytelników na temat tego co w kraju jest ważne. Bo nikt nie patrzy na to że za ścianą jest pięcioro dzieci których matka wychowuje samotnie za 500zł z opieki społecznej tylko koncentruje
się na rzeczach mniej istotnych...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jednomandatowe okręgi wyborcze są zgodne z konstytucją. To pierwszy krok do szacunku dla wyborców. Ale co z tego skoro są blokowane przez partyjne konglomeraty. Polska to niestety kraj olbrzymich kontrastów. Zamieszkiwana w większości przez tak zwanych obywateli co się żywotnie utożsamiają z Kalim.
Co zrobić żeby było normalniej, naciskać na swoich kuzynów, /wujków, ciotek, braci, siostry, matki, ojców, teściów/ i innych pokrewnych co rządzą aby się opamiętali w tym chocholim tańcu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Kukiz jako artysta może występować nawet wbrew sobie. Jednak artystów od zawsze uważano za niechciany i łatwy wzór do naśladowania. Kukiz mówiąc, że nie chce być politykiem potwierdza, że kiedy będzie publicznie miłował latające spodki to tysiące, a może i miliony postąpią podobnie. Jednak wielu nie zapyta po co miłować latające spodki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Kukiz powinien usiąść i w spokoju poczytać Konstytucje RP .
Póki co , narodził się kolejny populista oburzony , który nie ma pomysłu na Polskę .
Sztandarowe jego hasło JOW nie wyeliminują polityków . Czy amatorzy są w stanie prowadzić państwo ?
Ostatnie wybory do Senatu [ JOW ] pokazały że ok 65 % mandatów zdobyła PO . Wiele zmian które proponuje Kukiz i Duda wymagają zmiany Konstytucji i zgody wszystkich partii politycznych .Nie da się rządzić referendami bo pójdziemy w przysłowiowych "skarpetkach"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyrzuciłem wszystkie płyty z Kukizem,skasowałem jego utwory.Nie będę słuchał głupka.Co on bierze,że tak odleciał ??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.