Facebook Google+ Twitter

"Solidarność" zbiera podpisy o referendum w sprawie emerytur!

"Solidarność" rozpoczęła kampanię zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie reformy emerytalnej. Druk w tej sprawie możecie pobrać na stronie związku. Nie pozwólmy, aby o wysokości wieku emerytalnego decydowały rynki finansowe!

http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/referendum-to-korzystanie-z-wolnosci.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zdzisław Ozimek
  • Zdzisław Ozimek
  • 21.12.2011 14:30

Nie za takim rządem głosowałem w czasie wyborów .Sięga ten Rząd po pieniądze ludzi starych ,schorowanych po latach pracy, najczęściej potrzebujących wsparcia finansowego ze względu na już niskie emerytury.Czy o takiej Polsce marzyliśmy ? A miała byc Japonia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bernard Jona
  • Bernard Jona
  • 18.12.2011 15:32

Prawa pracownicze w Polsce są coraz częściej łamane. Dzieje się to za przyzwoleniem liberalnego, nadzwyczaj przyjaznego pracodawcom rządu. Miało to skutkować zmniejszeniem bezrobocia. Jaka jest rzeczywistość w tym względzie odczuwamy na własnej - pracowników skórze. Bezrobocie 12-13% z tendencją wzrostu! Instytucja jaką jest PIP jest słaba i przez to mało skuteczna. Związki zawodowe podzielone i reprezentujące interesy głównie silnych grup pracowniczych a zapominając o tych słabych. Sprawa podwyższenia wieku emerytalnego będzie zatem testem dla związków, bo sprawa dotyczy przecież ogółu pracowników. Planom rządu w tej sprawie trzeba się stanowczo przeciwstawić. Związki zawodowe będą miały okazję udowodnić czy są w ogóle jeszcze do czegoś potrzebne?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Helena Łętocha
  • Helena Łętocha
  • 18.12.2011 14:32

Jeśli związki zawodowe wyrażą zgodę natak drastyczne przedłużenie wieku emerytalnego.To bedzie dla nas znak że dały sie wpuścić w maliny .Te związki nie reprezentują świata pracy.Von z takimi związkami .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.