Facebook Google+ Twitter

Sollecito: słodka Amanda nie zabiła Meredith Kercher

- To bardzo słodka dziewczyna, nie mogła zabić - twierdzi cytowany przez telewizję abc Raffaele Sollecito, skazany na 25 lat więzienia za morderstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher.

abc news / Fot. screenSollecito to były chłopak Amerykanki Amandy Knox. Oboje, w nocy z soboty na niedzielę (4-5 grudnia) zostali uznani winni morderstwa Brytyjki. Włoch skazany został na 25 lat w więzieniu. Obywatelka USA spędzi 26 lat.

W materiale z 10 grudnia telewizja abc sugeruje, że Sollecito traci rozum. Dziennikarka Phoebe Natanson przywołuje słowa obrońcy Rafaelle, Luca Maoriego, według którego skazany wciąż pyta kiedy zostanie wypuszczony z więzienia.

Tymczasem w wywiadzie udzielonym telewizji Fox ojciec Amandy Knox, Curt stwierdził że wyrok sądu w Perugii w sprawie jego córki był błędny. Nie przemawiały za nim żadne jednoznaczne dowody. Jego zdaniem całej sprawie zaszkodziło ogromne zainteresowanie mediów. To ono mogło wpłynąć na decyzję sędziów.

Innego zdania jest matka ofiary - Arline Kercher. Według niej to oczywiste, że jej córka zginęła, ponieważ nie chciała brać udziału w seksualnych ekscesach Knox. W rozmowie z gazetą "Daily Telegraph" Brytyjka uznała wyrok za sprawiedliwy. - Nie było żadnego błędu (w pracy sędziów - przyp. red.), prawda wyszła na jaw - skomentowała Arline Kercher.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

http://www.youtube.com/watch?v=t7Nr_-xyKJg bardzo ciekawy reportaż na temat tej sprawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.