Facebook Google+ Twitter

Solowe poczynania muzyków SOAD

System Of A Down zapowiada przerwę w działalności na czas nieokreślony.

Co nie znaczy, że muzycy wybierają się na wakacje. Daron Malakian jest zaangażowany w zespół Scars On Broadway, a wokalista grupy, Serj Tankian, kończy pracę nad solowym albumem zatytułowanym "Elect The Dead", który zapowiedziano na jesień. Płyta ma być odmienna od dokonań macierzystej formacji - ciągle rockowa, choć bardziej progresywna. Poza tym, wokalista był zajęty komponowaniem utworów na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu "Fobia" i gry "Stranglehold", a także pracą w swojej wytwórni fonograficznej Serjical Strike.

Shavo Odadjian reżyseruje teledysk grupy Bad Brains "Give Thanks And Praises" oraz wspólnie z RZA z Wu-Tang Clan zabiera się za tworzenie materiału pod szyldem Achozen. Płyta ma się ukazać w 2008 r., a w skład grupy , oprócz The Abotta (RZA), M.D. 36-22 (Shavo), wchodzi Lit L. Kinet (Kinetic 9).

W planach artyści mają również film ze sobą w rolach głównych. Na oficjalnym profilu w serwisie My Space, dowiadujemy się, że wszystkie opinie o utworach Achozen jakie można znaleźć w sieci, są wytworem wyobraźni ich autorów - żadna piosenka Achozen nie ujrzała jeszcze światła dziennego. D dostępny na MySpace klip przedstawia muzyków bawiących się w jamowanie starszych kawałków Wu-Tangu i SOAD.

SOAD współpracował już z Wu-Tang Clanem, czego efektem był utwór "Shame", będący coverem "Shame On A Nigga" z debiutanckiej płyty WTC "Enter The Wu-Tang (36 Chambers)".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.