Facebook Google+ Twitter

"Sonda", "Pegaz" i "Teleranek" wrócą na antenę TVP. Serial "Bodo" hitem wiosennej ramówki

Na antence Telewizji Polskie powrócą programy "Sonda", "Teleranek" i "Pegaz". TVP zaprezentowała nową ramówkę.

 / Fot. By VanNouten (Own work) [Public domain], via Wikimedia CommonsW nowej ramówce Telewizji Polskiej zapowiada się kilka spektakularnych powrotów. Na antenie znów pojawi się program kulturalny "Pegaz", który emitowany był od 1959 do 2004 roku, a także krótko w 2009. Program poprowadzą Agnieszka Szydłowska i Marek Horodniczy. "Pegaza" 45-minutowego będziemy mogli oglądać w środy od 2 marca o godz. 22:35.

Z kolei od poniedziałku do piątku, przed "Teleexpresem", zobaczymy "Pegaz - Flesz", czyli kilkuminutowe podsumowanie najważniejszych informacji. Władze stacji przygotowały też wariant dla dzieci, ale jeszcze nie wiadomo, w jakie dni będzie emitowany. TVP zdecydowało się sięgnąć po jeszcze inny program, który niegdyś oglądały całe pokolenia dzieci.

W każdą niedzielę najmłodsi widzowie stacji znów zobaczą "Teleranek", emitowany w latach 1972-2009. Emisja rozpocznie się 6 marca o godz. 9:30. Magazyn będzie obfitował w nowości ze świata muzyki, filmu, sportu, kultury i technologii.

Nowością jest serial "Bodo", w którym w rolę tytułową wciela się Tomasz Schuchardt, a także Antoni Królikowski (jako młody Bodo). "Bodo" to historia przedwojennego aktora i amanta. Twórcy serialu postanowili sięgnąć po największe szlagiery gwiazodra, czyli m.in. ""Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Okay", "Ach te baby", "Ach śpij, kochanie". Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 6 marca o godz. 20:25.

Władze stacji zapowiedziały, że nie zabraknie w ramówce Teatru Telewizji. Pierwszy spektakl, który zobaczymy, to "Dom Kobiet" w reżyserii Wiesława Saniewskiego. Sztuka zostanie pokazana na antenie tuż przed Dniem Kobiet, czyli 7 marca. Na prezentacji wiosennej ramówki tłumnie pojawiły się gwiazdy. "Na ściance" chętnie pozowali Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski czy Karolina Gorczyca.

Byli też Edyta Herbuś, Anna Próchniak, Roma Gąsiorowska, Karolina Gorczyca, Michał Żurawski, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, a także ekipa serialu "Strażacy", czyli: Maciej Zakościelny, Kuba Wesołowski, Marta Ścisłowicz, Mateusz Janicki, Jacek Lenartowicz, Maciej Mikołajczak i Dawid Zawadzki.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.