Facebook Google+ Twitter

Sondaż CBOS: coraz gorsze poparcie dla rządu Tuska

Z sondażu przeprowadzonego przez CBOS wynika, że 67 proc. badanych negatywnie ocenia działalność rządu, natomiast 57 proc. ankietowanych jest zadowolonych z pracy Donalda Tuska.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:20070907_sejm_rp_100B5181.jpg&filetimestamp=20070907223405 / Fot. fot. Piotr VaGla Waglowski, Licencja:Own work, all rights released (Public domain)Według przeprowadzonych przez CBOS badań wynika, że krytyka rządu stale rośnie. W porównaniu do lutego br., aż o 6 proc. wzrosła liczba respondentów, którzy pracę rządu oceniają krytycznie, czytamy na se.pl.

W pytaniu o to, czy jesteś zadowolony, że na czele Rady Ministrów stoi Donald Tusk, 57 proc. pytanych odpowiedziało negatywnie. Pozytywnie o pracy rządu wyraża się 31 proc. badanych. Ankietowani, pytani o ocenę pracy Tuska, ocenili, że pracuje on źle w 57 proc., a dobrze - w 33 proc.

Z sondażu CBOS wynika, że obecny rząd Donalda Tuska zbiera najgorsze recenzje od 2007 roku. Badanie zostało prowadzone 8-14 marca. W ankiecie wzięło udział 1015 pełnoletnich mieszkańców Polski.

b]Znajdź nas na Google+[/b]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

gienek kapusta
  • gienek kapusta
  • 11.09.2012 15:09

wesprzyjcie akcje PAWŁA KUKIZA zobaczycie jak władza upada poszukajcie na googlach co planuje i wejdźcie na strone otworzumysl.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 27.03.2012 18:54

Jeszcze tylko żeby ludzie głosowali w taki sposób jak to ochoczo deklarują się że zrobią.
Bywa tak , że jak już dojdzie co do czego to albo nerwy im puszczają albo ten sondażowy Wacek czy ta sondażowa Basia to zupełnie kto inny niż ci sami oni z wyborów.
Spora część obywateli z niezwykłą i ujmującą wręcz łatwością relatywizuje swoje działanie oraz swoje postępowanie a razem z tym także tak zwane akty wyborcze.
Niestety niektórym takie nastawienie do rzeczywistości wchodzi w krew.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie się wydaje, że najlepszymi sondażami są po prostu wybory. Niestety dla mnie nie po mojej myśli. Sondaże można czytać, komentować, a wszystko decyduje się i tak przy urnach. Zaś tym wszystkim, którzy narzekają i źle oceniają rząd, prezydenta, opozycję i kogo tam jeszcze mam do powiedzenia jedno: pójdźcie na wybory i wtedy pokażcie, co myślicie o tym polskim bagienku! I co? I nic. Nie pójdą! Frekwencja na poziomie 40 procent świadczy wyłącznie o tym, że ludzie lubią brać udział w sondażach, ale kiedy trzeba decydować - wolą podniecać się przed telewizorem i kląć na .... którzy źle wybrali, samemu nie idąc z kartą wyborczą do biało-czerwonej skrzynki wyborczej. Bierzmy udział w głosowaniach, a wtedy sondaże do niczego nam nie będą potrzebne! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i wcześniej mówiłem. Teraz wszyscy hurmem w objęcia naszego dawno oczekiwanego i przepowiedzianego "Wodza Bonaparte"! Każdy obywatel powinien znać zjawisko funkcjonowania baraniego stada. Ogrodzone, mały przesmyk, jak jedna przejdzie to i następne. A im większy tłok, to wszystkie chcą przejść. I za kilka lat w drugą stronę "apiać od nowa". A czas nieubłaganie ucieka i wszystko z tym związane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej doskonała "huśtawka", jako narzędzie realizacji politycznych przedsięwzięć i manipulowania społeczeństwem na bazie układu politycznego [PO - PiS] i konstelacje asystenckie, jako rezerwowe i przechwytujące.
Dzięki Lechowi Wałęsie i podziale na PiS i PO, wynaleziono najdoskonalszą metodę manipulowania i sterowania społeczeństwem. Obecnie metoda wzorcowa dla innych państw.
Wcześniej pisałem o tym: "Z deszczu pod rynnę".
Jest taka niemiła zabawa, obecnie mało stosowana, ponieważ świadomość społeczna wzrosła. Otóż jednemu z upatrzonych "ofiar" wyrywano jakąś rzecz, np. czapkę. Towarzystwo ustawiło się w kręgu i rzucano czapką od jednego do drugiego a delikwent biegał bezskutecznie jak głupi w nadziei, że mu się uda złapać czapkę. Politycy podpatrzyli to zjawisko i przenieśli na polityczny grunt. Trochę metoda nie humanitarna, ale obiekt zainteresowania tego nie widzi i nie czuje. Czuje tylko wzrastającą w nim złość.
Zanim zorientuje się, proces "Pierestrojki" dobiegnie końca i będzie "po ptakach".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.