Facebook Google+ Twitter

Sondaż dla RMF FM: Oceny dla ministrów. Najgorszy Arłukowicz

MillwardBrown SMG/KRC przeprowadził dla RMF FM sondaż, w którym zapytał o oceny dla ministrów. Najgorzej wypadł Bartosz Arłukowicz, tylko nieco lepiej Joanna Mucha.

Skala ocen, jak w szkole, wynosiła od 1 do 6. Próbę przeprowadzono na 1000 osobach. Najgorzej wypadł Bartosz Arłukowicz - 2,40. Joanna Mucha otrzymała notę 2,65, Władysław Kosiniak - Kamysz i Donald Tusk uzyskali po 2,61.

Najlepiej ocenianym ministrem w rządzie jest Radosław Sikorski - 3,50. Na drugim miejscu jest Bogdan Zdrojewski - 3,43, trzecie miejsce zdobyła Elżbieta Bieńkowska - 3,34. Na czwartym miejscu znalazł się Marek Sawicki 3,27.
Na pytanie, kto powinien odejść z rządu, najwięcej badanych wskazało Joannę Muchę (37 proc.). Następny w kolejności był premier Tusk (23 proc.), Bartosz Arłukowicz (22 proc.) oraz Jacek Rostowski (13 proc.).

Donald Tusk i Jacek Rostowski najniższe oceny uzyskali wśród mieszkańców wsi i małych miast, najwyższe wśród mieszkańców dużych miast i ludzi lepiej wykształconych. Wśród młodych niskie oceny otrzymał Waldemar Pawlak (2,74).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Luc R
 • Luc R
 • 12.06.2012 00:08

Pan Zdrojewski na 2 miejscu? To jakieś nieporozumienie. I tak jest już zbyt długo ministrem! Zmniejszone dotacje dla ośr. kultury, bibliotek, teatrów, mniejszych ośrodków muzycznych, bezrobocie wśród artystów, wśród muzyków, szkodzące decyzje personalne dot. np. dyretorów, dość tendencyjna decyzja dot. ESK właśnie dla Wrocławia, z którego on pochodzi, sprawa Acta i wiele innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kociuba
 • jan kociuba
 • 23.03.2012 18:00

Chciało by się powiedzieć ;Nalewaj nie zalewaj.Nie wyglądasz na człowieka ze zbyt wysokim IQ.Na jakiej
podstawie udzielasz "dobrych" rad.Zapomniałeś o długu publicznym , likwidacją OFE które to złożyły się
na ten Twój wielki plus.I w końcu przestań straszyć Kaczyńskim bo brzmi to groteskowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leonie jak by był pan trochę mądrzejszyi znał sie na rządzeniu to nie pieprzył by pan takich bzdur,jest przynajmniej spokojnie.Pan chyba jest wczorajszy bo premier jeden w UE nie dał się wmanewrować w recesję i polska jako jedyny kraj był na plusie ale pana to nie zadowala niech pan posłucha Jarka a wtedy według pana bybyło dobrze tak jak w Grecji lub na Białorusi.A spektakle to niech pan idzie oglądać do teatru lub w cyrku a jeszcze lepiej niech się pocałuje w miejce gdzie sórki nie staje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pinokio
 • pinokio
 • 20.02.2012 23:49

pisalem ,ze bedzie zderzakiem,teraz jest dodatkowo wydymanym zderzakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
 • anna
 • 20.02.2012 23:34

ustawę refundacyjną skopała p. Kopacz to wszyscy uczepili się Arłukowicz, a Mucha jest niewinna bo to poprzednicy podpisali, chwila może powinna tak samo odpowiadać jak Arłukowicz , a na naukę był czas w szkole a nie na stanowisku ministra

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja z kolei mam znajomych w dużym mieście są ludźmi wykształconymi tak jak większość mieszkańców tego miasta.Pracują jako urzędnicy w administracji państwowej zarabiają średnią krajową po ok. 5 000 zł miesięcznie plus dodatki. Owe małżeństwo bezdzietne otrzymuje łącznie na rękę ponad 10 000 na miesiąc.Jak powiedziałem że ludzie żyją za 600 zł to nie uwierzyli twierdząc że to propaganda i że w Polsce nie ma biednych ludzi. Na dowód wyciągają GW i włączają jeden działający program telewizji TVN.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kowalski
 • kowalski
 • 20.02.2012 21:35

Pytałem niedawno moich współmieszkańców we wsi, co myślą o premierze Tusku.Okazuje się, że nie wiedzą , iż jest premierem,tylko złym człowiekiem, który szkodzi ludziom i Polsce. Nie wiedzą nawet jak wygląda. Zapytałem skąd ta wiedza o tym szkodniku Polski. W swej prostocie szczerze odpowiadają : jak to, przecież w Radiu Maryja cały czas o tym się mówi,co niektórzy powoływali się na Nasz Dziennik.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kowalski
 • kowalski
 • 20.02.2012 21:23

Chciał się dobrać koncernom do d...., to i sondaże niepomyślne, czyli wyssane z palca. Przeciętny Kowalski jest innego zdania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 20.02.2012 17:58

co to za sondaż ?czy coś wart? na telefon ,może żle dobrana próbka itd zauważyłem ze najbardziej miarodajy jest OBOP i CBOS pozostałe sondaże warte funta kłaków .... nawet tu jak na dłoni widac ze wszystkich ministrów pobiła ...MUCHA biegająca czy skacząca dookoła stadionu i machająca rękami ..to był widok!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
KRZYSZTOF MALARCZYK
 • KRZYSZTOF MALARCZYK
 • 20.02.2012 10:53

NAJGORSZYM MINISTREM W TYM RZADZIE JEST KOMUNISTA TUSK.ZAMACHOWIEC Z 92 ROKU JUDASZ

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.