Facebook Google+ Twitter

Sondaż Homo Homini. PiS dogania PO. Traci tylko 3,8 proc.

Z sondażu przeprowadzonego przez Homo Homini dla Polskiego Radia wynika, że Platforma Obywatelska cieszy się poparciem na poziomie 32 proc. Drugi w sondażu PiS, traci do PO tylko 3,8 proc.

 / Fot. Piotr Waglowski (VaGla) http://www.vagla.pl/domena punblicznaW poprzednim sondażu, który miał miejsce 2 tyg. temu, PO osiągnęło poparcie o 1 proc. wyższe. W badaniu Homo Homini PiS zyskał 0,9 proc. i cieszy się poparciem 28,2 proc. respondentów.

W Sejmie znalazłby się również PJN - 5,2 proc., PSL - 7,2 proc. oraz SLD, które osiągnęłoby 16,4 proc. głosów. Do parlamentu nie wszedłby Ruch Poparcia Palikota, który zdobyłby tylko 2 proc.

Sondaż został przeprowadzony na reprezentatywnej grupie 1081 Polaków, 11 lutego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (71):

Sortuj komentarze:

Longinus
  • Longinus
  • 26.02.2011 21:51

Panie R. Witkowski.
Czy wie Pan co wynika z Pana muślenia? Wyjaśnienie jest na poziomie, ale zwróciłem uwagę,że jest ono podyktowane korzyściami przyzwoleń z PO. Wierzę, że Pan (jak pisze) nie kradł, ale też wierzę, że doszedł do wyraźnych zasobów w inny POzwalający i szybki sposob. Ale był też inny sposób będąc podmiotem gospodarczym oszukiwać Fiskusa i szybko "stawać na nogi" Szczegóły Pan zna.Zwłaszcza w tym wymiarze łatwo przyjąć po cichu ale aktywnie- na kogoś- formy nienawiści, zaślepienia,fanatyzmu, a widzących swój Kraj bez negatywnych wyczynów gospodarczych i politycznych. Sprawy wyznaniowe uaktywniają się przedewszystkim w przypadku niegodziwości i ataku.To Pan też wie. Co innego jest w Sektach np. Jehowy, wyniszczające Religie.Urabianie złej i niesprawdzonej poinii jest z góry fałszem. Pan atakujac usprawiedliwiająco Kunegundę- coś ukrywa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 23.02.2011 18:42

jak wygra PiS to cofniemy się w mroki średniowiecza,jak PO to zaleje nas żydostwo,SLD tylko krzyczy a klechy robią swoje Palikot ma małe poparcie,a szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Mam nadzieję, że wbory do Sejmu i senatu wygra PIS,i zapanuje wreszcie porządek w tym kraju

Jak poprzednio wygrali to jakoś wówczas nie zapanował...

> PIS,to raatunek dla Polski dobry program na wage złota trzeba w to wierzyć

W przypadku poprawy stanu polskiej gospodarki wolałbym raczej konkrety od wiary...

> likwidowanie bezrobocia,oraz zwiększenie płacy minimalnej przynajmiej do 2000 zł

Od tak pewnie... Przez dodrukowanie pieniędzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zorro
  • Zorro
  • 16.02.2011 20:33

Mam nadzieję, że wbory do Sejmu i senatu wygra PIS,i zapanuje wreszcie porządek w tym kraju, wiele spraw czeka na wjaśnienie może ,uratują od prywatyzacji Służbę Zdrowia jeśli tylko nie będa im przeszkadzać,PIS,to raatunek dla Polski dobry program na wage złota trzeba w to wierzyć ,stworzenie dla naszej młodzieży leprzej perspektywy i likwidowanie bezrobocia,oraz zwiększenie płacy minimalnej przynajmiej do 2000 zł ,i wiele innych jeszcze spraw to jest wyzwanie dla przyszłego rządu a nie ciągłe kłótnie i prywata czy sa to wstanie zrobić? Zorro

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za młody jestem na czerwonego (pomijając, że raczej trudno się obrażam), ale co o tym może wiedzieć aminowy kiecuchowy... Z drugiej jednak strony wole być czerwony, a nawet zielony, niż zakłamanym hipokrytą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tvn
  • tvn
  • 15.02.2011 12:00

ty czerwoniutki co cię tak ubodło? :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Kunegunda Bąk: Panie Wilkowski jak Pan kradł to niech Pan się boi, bo tylko tacy mogą się bać-mają powody. PiS tylko takich tępi. Przeciętny śmiertelnik nie ma powodów do obaw.

Pani Kunegoundo - gdyby ten komentarz dotyczył kogo innego, to teraz bym go wywalił za naruszeni zasad... Jako jednak, że jest skierowany do mnie bezpośrednio, to zamiast tego pozwolę sobie odpowiedzieć... Nie wiem jak pani, ale ja nie musiałem kraść i nie kradłem. A obawiam się zaślepionych nienawiścią oszołomów i fanatyków, bo to jedyny rodzaj ludzi po za osobami chorymi psychiatrycznie, do których dzieżko trafiają logiczne argumenty. Pisze pani o przeciętnych śmiertelnikach, którzy ponoć nie mają powodów do obaw? A kogo konkretnie ma pani na myśli? Tych którzy dzieżko pracują na chleb czy tych co na tragedii smoleńskiej budują swój kapitał polityczny? A może tych tzw. obrońców krzyża z pod pałacu prezydenckiego? A może wierne zastępy o. Dyrektora? Otóż p. Kunegundo nawet tzw. przeciętni śmiertelnicy mają się prawo obawiać, że np. pewnego dnia obudzą się w kraju wyznaniowym, rządzonym przez człowieka pełnego nienawiści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

>myNaród: panie Ratomir Wilkowski, pan Koźmiński ma prawo do własnych preferencji

A czy ktoś mu tego odmawia? Będzie miał okazje dać temu wyraz w najbliższych wyborach.

>myNaród: podobnie jak pan ma prawo do własnych odchyłek.

Proszę nie przypisywać innym swoich schorzeń (szczególnie gdy ktoś podpisuje się "myNaród")...

Komentarz został ukrytyrozwiń

> Ja zostaje w kraju Panie Wilkowski - jak rządził PiS to było nieżle ,

No ja osobiście wolałbym, żeby było po prostu dobrze...

> tylko media sztucznie rozdymały kampanie przeciw tej parti by PO mogło przejąć władze i Polacy dali się nabrać. Rodaków tylko raz można wykiwać p. Wilkowski!

A mnie się wydawało, że PiS przynajmniej dwukrotnie przegrał już wybory w międzyczasie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Kowalski
  • Jacek Kowalski
  • 13.02.2011 15:17

Jest rozkaz z centraly , żeby głosować na SLD . Lemingi wykonać ! Pomożecie ? (burzliwe oklaski)No ! Na dzień dzisiejszy problemem dla was do przemyślenia jest : czy Doda miała majtki .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.