Facebook Google+ Twitter

Sondaż Homo Homini: PiS wygrywa z PO. Zamieszki na marszu pogrążyły Tuska?

Z najnowszego sondażu Homo Homini przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej" wynika, że Prawo i Sprawiedliwość znów wygrywa z Platformą Obywatelską. Gdyby wybory odbyły się dziś, na PiS zagłosowałoby 30 procent obywateli - o 10 procent więcej niż na PO.

 / Fot. PAP/Stanisław Rozpędzik30 procent Polaków zagłosowałoby na Prawo i Sprawiedliwość, a tylko 20 na Platformę Obywatelską - tak wynika z najnowszego sondażu Homo Homini, przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej".

Do poprawy wyniku PiS mogła przyczynić się decyzja Jarosława Kaczyńskiego o przeniesieniu obchodów Święta Niepodległości do Krakowa. Dzięki temu PiS odciął się od zamieszek w stolicy.

Do Sejmu weszłoby również SLD z 15-procentowym poparciem oraz Twój Ruch, na który zagłosowałoby 6 procent obywateli. Poniżej progu wyborczego plasują się PSL, Nowa Prawica i Solidarna Polska (kolejno po 4 oraz 3 procent).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

@Tomek Staszewski

Próbuje formułować w najprostszy sposób własne poglądy, aby również i pan mógł zrozumieć. Jednak zauważyłem, że nie jest pan w stanie analizować prostych form przekazu. Niżej zejść już nie potrafię, bo wówczas sięgnąłbym pańskiego dna, gdzie używa pan w stosunku do mnie słowa "debil".
Przypuszczam, że i Pani Magda też ma dylemat jakich słów użyć, aby nie wykluczać pana z dyskusji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdo te komentarze niczym eis nie różnią od komentarzy Konopki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie W. Płaneta takie durnowate komentarze zupełnie niepotrzebnie rozgrzewają atmosferę.Może to pan jest podpalaczem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tadeuszu, ależ to nie są ważne tematy. No chyba, że to Kaczyński spowodował, że lecimy w dół po równi pochyłej. I zamiast kontrolować narodowy portfel drapie kota pod ogonem.pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dług przybiera horrendalne rozmiary. - Może i PO chce ustąpić z pola walki, żeby winą za jego narastające, w zastraszającym tempie odsetki obarczyć J. Kaczyńskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

... a 50 procent wybierze bezpartyjnych ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, wierzy w to Pan? Dla mnie od 1989 r. cały czas kisimy się w tym samym, stęchłym już powietrzu. Niby się to kotłuje, ale świeżego powiewu nie czuć...
To są sami kombatanci Okrągłego Stołu i ich wierni uczniowie. Oni już zapomnieli, jak żyje tzw. szary obywatel i mają to w... głębokim poważaniu, póki dostają swój kawałek tortu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech się troszeczkę pocieszą . Do władzy nie wrócą bo są niebezpieczni i nic nie potrafią .Kwieciście można mówić będąc w opozycji . Potem już gorzej .
Mam też wątpliwości do rzetelności akurat tej sondażowni .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brak korzyści ze swobodnej działalności korupcyjnej, to ogromna strata dla ludzi, którzy negują okres rządów PIS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pożyjemy zobaczymy. Do wyborów jeszcze sporo czasu, przez który można się zastanowić czy aby warto pomóc dostać się do władzy naprawdę dziwnemu człowiekowi, który na dodatek już raz zupełnie nie dał sobie z tym rady (a obiecywał, że będzie nowym de Gaulle'm).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.