Facebook Google+ Twitter

Sondaż. Ilu Polaków wierzy w "zamach smoleński"?

Według najnowszego sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24 prawie 36 proc. Polaków wierzy, iż w Smoleńsku doszło do zamachu.

Sonda

Czy 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku doszło do zamachu?

 / Fot. PAP/Jacek TurczykW zamach "zdecydowanie" wierzy 17 proc. ankietowanych, a "raczej" wierzy 19 proc. Wciąż jednak więcej ludzi odrzuca taką wersję wydarzeń. Na pytanie czy ankietowany wierzy w to, że 10 kwietnia 2010 r. doszło do zamachu, "zdecydowanie nie" odpowiada 31 proc., a "raczej nie" - 25 proc.

Nie zmieniło się zdanie Polaków w sprawie powołania międzynarodowej komisji mającej zbadać przyczyny katastrofy smoleńskiej. Taki pomysł popiera, aż 63 proc. ankietowanych.

TVN24 opublikował również najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznego. Wynika z niego, że na zamieszaniu wokół Smoleńska skorzystała najbardziej PO, która ponownie wysunęła się na prowadzenie. Partia Donalda Tuska ma 4 proc. przewagi nad Prawem i Sprawiedliwością (na PO chce głosować 33 proc. Polaków a na PiS 29).

Zupełnie co innego wynika z sondażu ulicznego przeprowadzonego dla "Wprost". Zgodnie z nim PiS ma coraz większą przewagę nad PO (PiS ma prawie 36 proc. poparcia, zaś PO 27).

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

@ Panie Lewicki , a mnie śmieszy powoływanie się na zachodnich ekspertów , którzy opisują katastrofę na podstawie symulacji internetowych bez badania wraku i obecności w miejscu wypadku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ilu wierzy,tego nie wiem,ale wiem kto na pewno nie wierzy w zamach-jest nim JK.-on posiada tajemnicę,której my możemy się tylko domyślać-na razie,nie mamy dowodów i on to cynicznie wykorzystuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

najbardziej śmieszy mnie powoływanie na komentarze prasy zachodniej, które są dla cytującego sędzia w naszych polskich sprawach trzeba być lemingiem do kwadratu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zamachu nie było. To jest propaganda określonych ludzi na określone zamówienie polityczne okreólonej części elit politycznych określonego wielkiego mocarstwa. Zarazem świetny temat zastąpczy, odwracający uwagę od ogromnych wyzwań i niesprawiedliwości w naszym kraju i na świecie. Sto razy lepszy niż abortion (wym.: eborszyn). W prasie niemieckiej już nieraz wzbudził o wiele większe rozbawienie niz wspólczucie dla naszego narodu i panstwa. Fanatyczni zwolennicy smolenskiej teorii spiskowej codziennie pracuja na osmieszenie i kompromitacje Polski za granica, a z naszegj ojczyzn usilują zrobic druga Gruzje Szewardanadzego i Saakaszwilego. To tyle z mojej strony na ten temat. Nie bede sie powtarzał ani przyczynial do dalszego naglasniania tego tematu i zwiazanych z nim faktow prasowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać po stosunku ilości "łapek" czerwonych do zielonych komentatorzy o różnych narodowych i pochodnych nickach nadal czytają tu wiadomości.
Rząd i owszem średnio się zabrał za wyjaśnianie, ale niestety i druga strona się co i rusz wygłupiała zamiast zaprezentować coś z sensem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten sondaż potwierdza tylko prawdę następującą: łatwo jest manipulować opinią publiczną, bo tłum ma wiele głów, ale nie ma rozumu. Natomiast "dane" krążące w sieci są w stanie poprzeć lub obalić każdą założoną tezę. Zgadzam się z opinią, że strona rządowa całkowicie położyła sprawę w wyjaśnianiu tej katastrofy, pod każdym względem. Dlatego pytanie tego sondażu całkowicie mnie zadowala: wierzysz lub nie? Ponieważ wiarygodnych danych "za" lub "przeciw" nie masz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czuje ze jednak jest szansa aby prawda ujrzala swiatlo dzienne , zadne w Matrixie i prosze nie mieszac dos juz tych klamstw czas na fakty prosze do katastrofy nie mieszac polityki tylko i wylacznie fakty . Z niecierpliwością czekam na dalsze wiadomości odnośnie badan wraku Tupolewa , gdzie zginęli Polscy wysoko postawieni ludzie z Polskim Prezydentem na czele i cala prawie Generalicja itd. Jak można sobie robić z tego taki zamęt i cyrk , chodzi nie tylko o pieniądze , ale o coś znacznie więcej , prawda ma ujrzeć światło dzienne i basta.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.11.2012 12:52

Posłowie PiS ostatnio próbowali zająć się poważnymi problemami, lecz jak widać taka metoda się nie sprawdziła i Prezes Kaczyński znów chce wygrać poprzez Katastrofę Smoleńską!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po prostu obciach ! Wstyd ! W niemieckim "Focusie" przedruk z "Rz" czytałem ... potem fakty i te sprostowania i przeprosiny ... już w polskich portalach prasowych. Rośnie liczba zwolenników teorii zamachu !
Kraina absurdu , paranoja i obłęd ... Polska chce mieć spisek, zamach, ofiary mordu, martyrologie i tu już logika , dowody i zdrowy chłopski rozum nic nie pomogą !

Komentarz został ukrytyrozwiń

i to jest najgorsze po 2,5 roku my ciągle musimy wierzyć albo nie, to dyskwalifikuje władze czysty horror iTusk jeszcze śmie stawiać oceny przeciwnikom. chyba oni to lubią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.