Facebook Google+ Twitter

Sondaż Millward Brown: PiS znaczenie wygrywa z PO

Prawo i Sprawiedliwość wysunęło się znacznie na prowadzenie w sondażu przeprowadzanym przez Millward Brown dla TVN. PiS może liczyć na 35 proc. głosów, a Platforma Obywatelska na 26 proc.

Sonda

W wyborach parlamentarnych zagłosowałbyś na:

 / Fot. Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl/Domena publicznaNa trzecim miejscu w sondażu znalazł się Sojusz Lewicy Demokratycznej, który cieszy się poparciem 10 proc. respondentów. Czwarty jest Ruch Palikota (6 proc.), a piąty PSL (5 proc.)

Aż 65 proc. ankietowanych odpowiedziało, że Donald Tusk nie jest w stanie poprawić wyników swojego ugrupowania. 28 proc. jest przeciwnego zdania. 36 proc. pytanych uznało, że Jarosław Gowin byłby lepszym szefem PO niż, premier Tusk. Tego ostatniego doceniło 28 proc.

Do wyników odniósł się Jarosław Kaczyński. "Nie 35, a co najmniej 45, nie 9, a... no, już niech będzie 19, a najlepiej 29" - powiedział prezes PiS cytowany przez Wirtualną Polskę.

Sondaż został przeprowadzony na zlecenie "Faktów" TVN. Wzięło w nim udział 1001 respondentów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Panie Jerzy, a czy SP i PJN też ten "układ" obejmuje? Tych przefarbowanych lisków w wymienionych odłamach PiS-u "układ" chyba nie dotyczy? Czyżby po wyrzuceniu ich z PiS-u oni weszli w ten "układ"? Albo, co jest możliwe, Jarosław wytropił układ wewnętrzny i wyrzucił chytrusków na zbitą polanę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Układ o którym mowa dotyczy organizacji, partii uzależnionych finansowo od ludzi posiadających nieograniczone środki pieniężne umożliwiające realizacje przedsięwzięć gospodarczych w większości przypadków o charakterze kryminalnym. Układ obejmuje każdą partie prócz Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie Mateuszu, dlatego podziwiam tych ludzi, którzy nie widzą tych subtelności... Przecież ten "układ" o którym Jarosław ględził i go wszędzie tropił, jest tym samym bytem, w którym on sam funkcjonuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek : wybór między dżumą a cholerą jest starannie pilnowany przez mainstreamowe media, które starają się nie dopuszczać do głosu innych ugrupowań i zauważać postaci o poglądach nie pasujących do trójcy : PIS-PO-SLD (lub pochodne, jak np Palikot). Manipulacja przynosi efekty od wielu lat, więc się ją kontynuuje z sukcesem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego jest u nas ta, jak jest i nie będzie w najbliższym czasie inaczej. Główny komentator zresztą tu pod tym tekstem zapowiada dalszą odsłonę TKM. Będą zamieniać: dżumę na cholerę. Powstaje pytanie: po cholerę? Kiedyś sołtys Kierdziołek powiedział, że gdy do rany głodną muchę przystawisz, to ona więcej krwi wypije niż ta, co już sobie trochę podżarła...

Sondaże były tu zawsze sfałszowane, jak Ela zauważyła... Stawiam proste pytanie: dlaczego nie będą nadal fałszowane? Póki co, to na razie stary układ jest.
Ludzie nawalają się tylko między PO i PiS tak, jak gdyby poza tymi cudacznościami świat nie istniał. Klapki na oczach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uprzejmie proszę o poprawienie błędu przez Autora...powinno być "znacznie", a nie "znaczenie". Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do wyborów pozostało dwa lata, jesli w takim tempie poparcie dla PO bedzie spadać, to w 2015 roku PiS osiągnie wynik pozwalajacy na samodzielne rządzenie. Dla Polaków jest, to dobra wiadomość !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sondaże od 2007 r są sfałszowane .
Tak zawsze tu pisano .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.