Facebook Google+ Twitter

Sondaż. PiS daleko przed PO. Tylko trzy partie w Sejmie?

Według najnowszego sondażu wyborczego TNS Polska Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza Platformę Obywatelską już o 10 punktów proc. Okazuje się, że w Sejmie znalazłyby się tylko trzy partie.

 / Fot. PAP/Paweł TopolskiJak podaje Gazeta.pl, w najnowszym sondażu TNS Polska PiS poparło 32 proc. ankietowanych, PO 22 proc., a SLD 10 proc. Partia Jarosława Kaczyńskiego poprawiła swój wynik sprzed miesiąca o 4 punkty proc., a ugrupowanie Donalda Tuska - straciło 1 punkt.

Poniżej progu wyborczego znalazły się PSL (4 proc.), Twój Ruch (3 proc.) oraz Solidarna Polska (1 proc.).

Badanie przeprowadzono w dniach 11-16 stycznia 2014 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Myślę, że Jarek jak rano się ubiera przed wyjściem do roboty na Wiejską, to zastanawia się, który krawat przyniesie mu tego dnia dodatkowe 5% w sondażach, i upewnia się, że na pewno nie ma brudnych butów, żeby przypadkiem nie spaść poniżej PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem ,że zwolennikom PiS taki sondaż łaskocze serce .Nie zapominajmy że wybory są dopiero za dwa lata . Wszystko się może zdarzyć .
Co jakiś czas pojawiają się sondaże z różnych " sondażowni ". Jak czytam na portalach tam gdzie obie wiodące partie mają zbliżone wyniki, wynik traktowany jest jako fałszywy .
Różna jest metodologia poszczególnych firm zajmujących się sondażami . Warto na to zwrócić uwagę .10 % różnicy to niewiele.
Wyniki zmieniają się dynamicznie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Stanisławie - przy powyżej zaprezentowanych wynikach dziesiątne części by decydowały, czy PiS w ogóle potrzebowałby koalicjanta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie oznacza bynajmniej powrót "Małego" do władzy. Nie ma on wszak zdolności koalicyjnej i jest postrzegany jako "polityczna modliszka", w myśl zasady "Kto PiS tyka -znika" Kaczyński nie uznaje partnerstwa w polityce, On wyłącznie toleruje "przystawki" lub lokalówka / w rodzaju Hofmana czy Błaszczaka/.

Komentarz został ukrytyrozwiń

'' PiS daleko przed PO.''

Mam nadzieję, że już za granicami Polski )

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Hadrian Komiński Wczoraj 22:40
"Po co w ogóle publikujecie te bzdury?"

Jak to po co? Po to, aby pokazać politykom, że czynią słusznie i utwierdzić ich w przekonaniu, że wyborców można traktować jak idiotów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Policzyłem, że razem daje to 72 %. A gdzie pozostałe 28? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co w ogóle publikujecie te bzdury? Przecież kilka dni temu czytałem, że PO jest "lekko przed PiSem". Tego nie powinno się w ogóle publikować, bo oducza gawiedź samodzielnego myślenia (no dobra - ujmijmy to inaczej: nie przyczynia się z całą pewnością do tego, że kiedykolwiek będzie zmuszona się go nauczyć).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.