Facebook Google+ Twitter

Sondaż SMG/KRC. PiS traci 1 procent do PO

Platforma Obywatelska straciła poparcie, o 4 proc. i ma już tylko 1 proc. przewagi nad partią Jarosława Kaczyńskiego. Na lewicy, po chwilowym kryzysie, Ruch Palikota, odbił się od dna i ponownie znalazł się przed SLD.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellGdyby wybory parlamentarne odbyły się w ten weekend, to bardzo trudno byłoby wskazać ich zwycięzcę. Według najnowszego sondażu SMG/KRC dla TVN24 na PO, chce głosować 28 proc. polskiego społeczeństwa, a na PiS 27 proc.

Sondażowy wzrost zaliczyła również partia Janusza Palikota, która po chwilowym regresie ponownie wyprzedziła SLD. Szef Ruchu Palikota stwierdził, że słabsze wyniki sondażowe RP wynikały z poparcia przez jego ugrupowanie dla reformy emerytalnej firmowanej przez Donalda Tuska.

Nad progiem wyborczym ,znalazła się już tylko jedna partia - PSL. Po dobrych wynikach w ostatnim sondażu spadek zanotowała Solidarna Polska, która może liczyć na zaledwie 2 proc. poparcia.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Pianista
  • Pianista
  • 11.05.2012 21:09

Nic dziwnego, że PO traci poparcie. ACTA, ustawa refundacyjna, wiek emerytalny... a to wszystko w parę miesięcy! Aż dziwne, że jeszcze 28% polaków głosuje na te niedojdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MYSZKIEWICZ
  • MYSZKIEWICZ
  • 11.05.2012 20:54

cioc kot Dzisiaj 17:06

każdy debiutant tak zaczyna.
a im debiutant starszy tym głupszy.


Andrzej Chorążewicz
powiedziałeś już swoim córkom i synowym, że będą pracować nie do 60-tego jak do tej pory, a do początku 68-ego roku życia? czyli 8 mlat dłużej.
że to jest prezent od ciebie dla nich?

powiedz no, jak ty-większe zło-może wybierać mniejsze zło.
skąd ty wiesz co jest mniejszym złem?
ten przygłup z Polski B - Biłgoraja mówi ci co złe?

Komentarz został ukrytyrozwiń
cioc kot
  • cioc kot
  • 11.05.2012 17:06

@chorążewicz - POczułeś się urażony i usunąłeś mój wpis ,nie udawaj mądrali ,każdy widzi kim jesteś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 11.05.2012 14:29

Jesień ... drodzy czytelnicy, to najlepszy okres by to agenturalne gówno jakim jest Platforma i PSL, ,by to dziadostwo przewajchować na boczny TOR??. Dać im urlop do końca świata, by dalej nie szkodzili Polsce.No a Tuskowi należy się specjalna nagroda .... niech wybiera ,albo kryminał ,albo praca do 100lat ,pracy przy malowaniu kominów!

Zresztą Platforma jest już trupem politycznym jak Unia Wolności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idealny materiał na kolejny "artykuł" czyli w ogóle nic nie znaczący sondaż. Za tydzień (a może nawet parę dni) sytuacja znowu się zmieni i będzie kolejna okazja żeby przesłać taki zaśmiecacz do serwisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fuj
  • fuj
  • 11.05.2012 12:21

tożto sondażownia WybiÓrczej i Tusk Vision Network.

CO ciekawe ten sam sondaż a jak inny tytuł

Sondaż: PO ostro w dół
http://niezalezna.pl/28141-sondaz-po-ostro-w-dol

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
  • JM
  • 11.05.2012 12:08

Czy to możliwe,że Naród przestaje wierzyć tym brednią, jakimi karmi ich od lat propaganda Tuska ???
Widząc te sondaże rządowi "fachowcy" za chwile zaczną kolejne pranie mózgów ! W tym są naprawde niezli.Media są w ich rękach,więc spodziewajcie się w najbliższym czasie wspaniałych danych o "zielonej wyspie".A tak naprawdę to Kaczor jest wszystkiemu winny !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rak
  • Rak
  • 11.05.2012 11:48

Media typu TVN, GW, Radio Zet, już wiele lat skutecznie piorą mózgi Polakom.Dochodzi do tego że ludzie wierzą że Sawicka wzięła łapówkę bo się zakochała,Marczuk jest uczciwa a zaszycie gazika w sercu pacjenta przez doktora G. nie szkodzi jego zdrowiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ciotokot
Księżyc by nam upadł, bo i tam by z wszystkiego doili :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciotokot
  • ciotokot
  • 11.05.2012 11:22

red- ja myślę,że oni będą rządzić jeszcze dalej niż w Rosji.Bez nerwów myślę o księżycu.