Facebook Google+ Twitter

Sondaż TNS OBOP: PO zdecydowanie przed PiS. PJN poza parlamentem

Największym poparciem wg sondażu sporządzonego przez TNS OBOP na zlecenie „Wiadomości” TVP1 cieszy się Platforma Obywatelska. Dziś głosowałoby na nią 44 proc. uprawnionych do głosowania.

Prawo i Sprawiedliwość poparłoby 26 proc. wyborców, SLD - 18 proc., a PSL 7 proc. ankietowanych.

Do parlamentu nie weszłaby PJN. Cieszy się zaledwie 3-proc. poparciem.

Sondaż przeprowadzono metodą telefoniczną w dniach 23-24 lutego na reprezentatywnej próbie tysiąca dorosłych mieszkańców Polski - podaje TVP Info.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

OBSERWATOR
  • OBSERWATOR
  • 08.03.2011 17:45

KAŻDY MYŚLĄCY CZŁOWIEK ZAGŁOSUJE NA PIS BO TYLKO ONI MOGĄ POLSKE I POLAKÓW WYPROWADZIĆ NA PROSTA.ONI MAJĄ PROGRAM A INNI DRYFYJĄ.TAKA JEST PRAWDA MOŻECIE SOBIE MYŚLEĆ CO CHCECIE.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Migalski J.
  • Migalski J.
  • 07.03.2011 09:21

Dzwoni telefon-ja odbieram i slysze glos mlodego meszczyzny: przeprowadzamy sadarz::gdyby pan otrzymal od nas jakis prezent to zaglosowalby pan na PIS ??? --Tak oczywiscie-DZIEKUJE to tyle!!!!! I tak wygladaja sadarze i dlatego PISkletom rosnie ale tylko slupek (bo kazdy dupek ma jakis SLUPEK!!!!! Zobaczymy ile procent dostana Psychole I Sadysci (PIS) w jesieni!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Wojciech Janiszewski
  • @Wojciech Janiszewski
  • 27.02.2011 09:43

Również wyrażam swój stanowczy protest przeciwko publikowaniu tak zmanipulowanych sondaży!To świadomy sabotaż kontrrewolucji i pachołków międzynarodowej kliki syjonistycznej finansjery!To jawna i bezczelna prowokacja przeciwko ciężko pracującym masom naszych obywateli!Wywrotowcom,zdrajcom i sprzedawczykom mówię po trzykroć-NIE!NIE!NIE!
Zatroskany obywatel,Jarząbek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skandal jak mozna podawać tak niewiarygodne sondaże , I co to za grupa reprezentatywna pewnie sami znajomi PO, powinno się opublikować listę z nazwiskami i ci warołomcy co glosowali na PO powinni poddać sie samokrytyce. Tu widać rękę GW ,TVN, żydów , masonów o cyklistach nie wsponmnę . Skandal po trzykroć skandal

Komentarz został ukrytyrozwiń
Denis Rozrabiaka
  • Denis Rozrabiaka
  • 26.02.2011 10:17

Mistrzem strzelania do własnej bramki i tak pozostaje PiS. W ich przypadku nie trzeba ludziom nic wmawiać. Wystarczy tylko pokazywać ich wystąpienia. Przypomnę jedno z nich : Antoni Macierewicz i jego skrót myślowy ... Dorzucę też Jacka Kurskiego i jego bezczelny rajd za samochodem na sygnale... To może jeszcze metamorfoza pani Szczypińskiej i jej zmiana uczuć do pielęgniarek... I tak można by bez końca, przez cały tydzień. A i tak wszystkich poPiSów nie zdążyłbym wymienić. Na szczęście nie trzeba bo ludzie to wciąż pamiętają... I stąd takie właśnie wyniki w sondażach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Gerard Stenc
  • @Gerard Stenc
  • 26.02.2011 09:41

"Slepcy gdy tracą zmysł powonienia to giną"-nie pytam na kogo pan głosujesz,bo widać to i czuć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 26.02.2011 09:35

Slepcy gdy tracą zmysł powonienia to giną.Sondażownie przyzwyczajają społeczeństwo do wyników by sfałszować wybory.Kto liczy głosy ten.......

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Dorota Walkowiak
  • @Dorota Walkowiak
  • 26.02.2011 09:28

rzeczywistość doskwiera?

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 26.02.2011 00:53

Tak, bez wątpienia, najbardziej reprezentatywna grupa zagłosowała by w 100 proc na PiS :)
Tylko gdzie znaleźć na raz 1000 frajerów ?