Facebook Google+ Twitter

Sondaż: Tusk byłby najlepszym prezydentem

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-20 22:29

Niemal co czwarty Polak uważa, że Donald Tusk byłby najlepszym prezydentem Polski. Z sondażu TNS OBOP dla programu Forum w TVP Info wynika, że obecny premier może liczyć na 22 procentowe poparcie.

Drugi jest Włodzimierz Cimoszewicz, który może liczyć na 14 procent poparcia. 9 procent respondentów uważa, że najlepszym prezydentem byłby Zbigniew Ziobro, a 7 procent - że urzędujący prezydent Lech Kaczyński. Po 6 procent poparcia zebrali minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski oraz Andrzej Olechowski.

4-procentowe poparcie ma marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, a po 2 procent respondentów popiera polityków PSL - Waldemara Pawlaka i Jarosława Kalinowskiego oraz szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Po 1 procencie respondentów popiera Marka Jurka, Pawła Piskorskiego i Jerzego Szmajdzińskiego. Zerowe poparcie ma natomiast szef SLD Grzegorz Napieralski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

ZAGŁOSUJ! - Pierwszy Wolny Sondaż Wyborczy - http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/
600 DNI PLATFORMY I TUSKA? 10 OBIETNIC PARTII OBŁUDY - gregory33.bloog.pl/?ticaid=57c31 - POlecam!!!
Morderca - Bankier III RP /skarbnik lewicy/- www.dziennik.pl/opinie/article26712/Jak_morderca_zostal_bankierem_lewicy.html
GAŚNIE SŁOŃCE PERU - "ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" - LISTA AFER: gregory33.bloog.pl/?ticaid=58fd9

Największa afera III RP! - Czy POd szyldem PO rządzi w POLSCE MAFIA? - Kogo reprezentuje PO? - http://gregory33.bloog.pl/id,4837470,title,Najwieksza-afera-III-RP-Czy-POd-szyldem-PO-rzadzi-w-POLSCE-MAFIA-Kogo-reprezentuje-PO,index.html
2 LATA NIERZĄDÓW PO!!! - ZMIERZAMY W STRONĘ BANGLADESZU!!! - http://gregory33.bloog.pl/?ticaid=6939a

Komentarz został ukrytyrozwiń

Film "Nocna zmiana"
Ludzie obejrzyjcie koniecznie ten film przed kolejnym plebiscytem, czyli tzw. wyborami. Zobaczcie na własne oczy jak Tusk, Pawlak i Wałęsa pojmują rację stanu ! Wybory odbywają się w partiach, Wy tylko GŁOSUJECIE na tych, których wystawiły partyjki !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polacy to naród ciemniaków!
Wystarczy, że kilku cwaniaków przy pomocy usłużnych mediów obrzydzi konkurentów politycznych i okrasi to bajkami o dobrobycie i tanich jabłkach jakie im naobiecują i wszyscy lecą do urn głosować na cuda. Jedyny sukces rządu Tuska to ten, że przy pomocy prostych, żeby nie powiedzieć prostackich tricków obrzydzili ludziom - PIS do tego stopnia, ze społeczeństwo ciemniaków wolało głosowac na nieudaczników i aferzystów niż na PIS!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

SŁOŃCE PERU - MISTRZ BAJERU!
Panie Donald - miało być inaczej, miały byc reformy, miało być poważnie. A wyszło jak wyszło. Jesteś Pan błaznem, piarowskim błaznem. SŁOŃCE PERU - MISTRZ BAJERU

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska pod rządami Tuska i PO, jest w tragicznym stanie, jak ocenia BCC, gospodarczo jest gorzej niż było za rządów PISu.O słuzbie zdrowia lepiej nie wspominać, wystarczy podać,ze w kolejce do specjalisty miliony Polaków muszą czekać 4 miesiace ! "Najlepsza" sytuacja gospodarcza Polski w Europie jest efektem działań poprzedniego rządu, zaradności Polaków i tego,że PO nic nie zepsuło.W przyszłym roku deficyt budżetowy sięgnie dna , niespotykanego jeszcze nigdy wcześniej w Polsce za co zapłacą wszyscy Polacy.Rząd Tuska, to medialny cyrk, którym rządzi medialny pajac, a klakierzy klaszczą na widowni co powoduje chwilowy poklask reszty widowni - ale to do czasu ! Przyjdzie czas,że Polacy zobaczą, to czego na razie nie chcą zobaczyć, zobaczą,że PO i Tusk, to nic innego tylko propaganda i puste obiecanki.Wszystko co nie tak dawno Tusk i PO przypisywali PISowi np. podsłuchy, nieróbstwo, brak reform itp. to domena PO i do tego dochodzą jeszcze afery zamiatene pod dywan i sedziowanie we własnej sprawie (afera hazardowa).

Komentarz został ukrytyrozwiń

cudów nie ma panie premierze TUSK
a prawda jest gorzka,zamiast 2-j Irlandii mamy polską rzeczywistość kraju wschodniej Europy,czyli ubogiego we wszystko zwyjątkiem nadmiaru polityki w gospodarce.
Zmarnował pan 2 lata na reformę finansów publicznych i zamiast względnej stabilności mamy okropną dziurę budżetową 52 mld zł,która będzie niczym rak drążyć nasze finanse i gospodarkę.Jedyny pozytywny efekt pana rządów to wycofanie wojsk z Iraku,ale wkopał je pan do sąsiedniego Afganistanu,no i odsunięcie nawiedzonego w wodzowskie państwo min.Ziobry i tą nieudacznicę w polityce zagranicznej p.Fotygę(gdyby J.Kaczyński ich odsunął to PIS mógłby nadal rządzić-był bardziej zaangazowany w gospodarkę i nie oglądał się na słupki sondażowe jak pan panie premierze.Z obiecanek wyborczych jakie pan fundował,to nic nie zostało zrealizowane,a przeciwnie poświęcił pannasz przemysł stoczniowy budowy przez 50 lat,a treraz poświeca pan przemysł metalowy-Z-dy Cegielskiego,ZNTK,samochodowy -a Niemcy zacierają tylko ręce ,bo przejmują produkcję z kolejnych gałęzi produkcji ,a ostatnio nieruchomości,bowiem księgi wieczyste jak były nieruszone przez PIS przez 2-a lata taka samo pan nic nie zrobił,aby z ksiąg usunąć Niemców jako właścicieli tych nieruchomości-tak,że może nasuwać sie pytanie dlaczego pan nic w tym temacie nie robi i sprzyja pan Niemcom,a oglądanie się na poprzedników to jest szkolna wymówka.!!!...

Komentarz został ukrytyrozwiń

gdy rzadzi piłkarz,strazak,błazen i cieć
to afery i korupcje będziesz tylko mieć

Komentarz został ukrytyrozwiń

TUSKA POpierają ZLODZIEJE OSZUSCI KRETACZE
To zmanipulowani propagandą Tuska biedni ludzie, biedna młodzież, której obiecano złote góry, a kto nie chciałby być zdrowy ładny i bogaty. Z drugiej strony Tusk wskazuje prosto wroga. Widać to w debatach. Gdy mówi Karpiniuk, Nowak, Kutz, Nitras,Niesiołowski czy POlikot nikt im nie przeszkadza, z łatwością wyłuszczają swoje kłamstwa,wygłaszają epitety. Gdy zabiera głos PiS natychmiast jest przerywanie, zagłuszanie. Są nawet specjalne programy na TVN i Polsat które starają się ośmieszyć PiS i Prezydenta. Nauka dr Goebelsa nie zeszła w PO na psy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PO JEST PARTIĄ PZPR
Dlaczego Bolszewia, wraz ze swoimi wiernymi różowymi klakierami z taką
determinacją broni Wałęsy i partii PO A jednocześnie bezpardonowo atakuje IPN
przy każdej nadarzającej się okazji. Dlaczego komuna broni człowieka,
który rzekomo ją obalił? Broni tego niegodziwego człowieka, bo ma mu dużo
do zawdzięczenia. To nie kto inny, jak właśnie Wałęsa rozpostarł
parasol ochronny na procesem uwłaszczenia komunistycznej nomenklatury na majątku
narodowym Polaków, skutecznie L.Wałęsa wraz z PO zablokował na lata
proces dekomunizacji i lustracji w Polsce. Czy my Polacy mamy w ogóle cokolwiek
do zawdzięczenia Wałęsie?i PO Czy zrobili coś dla Polski?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Donald Tusk nie zostanie wybrany Prezydentem R.P. Gdzie jego te setki obietnic dla Polaków.Początkowo grzmiał wszem i wobec Pan Dorn, a potem Pan Tusk i jego cała drużyna,że podatek Belki zostanie zniesiony.I cóż Panie premierze Tusk? Jednym zdaniem kwituję Pana obietnice wobec wyborców;klei Pan i cała P O wielkiego durnia z nas wszystkich Polaków.Nie piszę o służbie zdrowia, bo krew wszystkich Polaków zalewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.