Facebook Google+ Twitter

Sondaż TVN24: Rutkowski lepszy od policji

W sondażu SMG/KRC, przeprowadzonym dla TVN24, działanie Rutkowskiego w sprawie Magdy z Sosnowca zostały ocenione wyżej niż działania policji. W konflikcie Rutkowskiego z policją, Polacy stanęli również po stronie szefa biura detektywistycznego.

W sondażu SMG/KRC Millward Brown dla TVN24, zdecydowanie źle oceniło działania policji 15 proc. ankietowanych, a raczej źle 32 proc. Raczej dobrze pracę policji oceniło 33 proc. respondentów, zdecydowanie dobrze 10 proc. Nie miało zdania w tej sprawie 10 proc. badanych.

Działania Krzysztofa Rutkowskiego raczej dobrze ocenia 41 proc. badanych, zdecydowanie dobrze 24 proc., raczej źle 17 proc., a zdecydowanie źle 8 proc. Nie miało zdania 10 proc. ankietowanych.

SMG/KRC zapytało też, kto ma rację w konflikcie Rutkowski - policja. 44 proc wyraziło opinię, że rację ma Rutkowski, 33 proc. że policja. 26 proc. badanych nie potrafiła stwierdzić, kto ma rację.

Sondaż został przeprowadzony 8 i 9 lutego na reprezentatywnej grupie 1000 osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Andi.M
  • Andi.M
  • 09.02.2012 23:16

Akcja oglupiania Polakow juz od dawna trwa.Wszystko juz bylo jasne wszystko juz mialo byc,tylko gdzie to bylo i kiedy mialo nastapic.Poczynania naszych policjantow byly strasznie anemiczne.Dobrze jast wygrywac ale nalezy umiec przyznac sie do porazki gdyz to nie jest wstydem.Za duzo biurokracji w naszych urzedach.POlicja powinna bardziej radykalnie podejmowac swoje dzialania.Przez takie postepowanie sami staja sie ofiarami,a swiat przestepczy robi sobie z tego kpiny.Uwazam ze powinno dojsc do dalekich zmian w Ich dzialaniu .Jest mi Ichbardzo zal

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 09.02.2012 22:35

oczywiście to że ujawnił prawdę o tragedii tam gdzie policja dała się nabrać nie ma większego znaczenia??Myślę że teraz powinni mu zwrócić licencje.Ewidentnie okazał się lepszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam na myśli, że to Rutkowski ogłupia Polaków. Nie dość, że działa wbrew prawu bo nie ma licencji, to do tego postępuje nieetycznie, zgarnie gotówkę z nagród i jeszcze za darmo zrobił sobie "comeback" razem z wielką autoreklamą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 09.02.2012 21:46

akcja ogłupiania Polaków właśnie się zaczyna.Już cyngle zaczęły nagonkę na Rutkowskiego który ośmielił się być skuteczniejszy niż policja i (o zgrozo) rozwiązał sprawę bez licencji.Ale w policji najważniejsze jest czy rządzą tam ludzie Schetyny czy Tuska a nie wykrywalność przestępstw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To tylko pokazuje jak łatwo jest ogłupić Polaków...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.