Facebook Google+ Twitter

Sony Pictures nie ulegnie hakerom? George Clooney pisze petycję

George Clooney wystosował petycję, w której wzywa wytwórnię filmową Sony Pictures, by nie ulegała naciskom hakerów i nie rezygnowała z premiery filmu "The Interview". Niestety, petycji nikt nie chce podpisać.

 / Fot. Fot. Courtney (CC BY 2.0)"Mamy tutaj do czynienia z rzeczywistym wpływem konkretnego kraju na to, jakie treści promujemy. Dotyczy to nie tylko filmów, ale każdej części biznesu" - twierdzi Clooney. I dodaje: "Co się stanie, jeśli newsroom przygotuje informację, a państwo, poszczególni ludzie lub korporacje uznają, że im się to nie podoba? Ktoś grozi wysadzeniem budynków i nagle każdy ma się kłaniać?" - czytamy na tvn24.pl.

W przesłanej petycji, amerykańskiej aktor Goerge Clooney wzywa Sony Pictures, aby nie ulegała naciskom hakerów. Jest zaniepokojony tym, jaki efekt na Hollywood, a także media może mieć decyzja o wycofaniu filmu.

Przypomnijmy: Sony Pictures uległo groźbom hakerów i wstrzymało premierę filmu "The Interview". Produkcja na ekrany kin miała trafić 25 grudnia. Hakerzy z grupy "Strażnicy Pokoju" uważają, że komedia o zamachu na przywódcę Korei Północnej traktuje o "terroryzmie, który może zakończyć regionalny pokój i wywołać wojnę".

Czytaj więcej: Premiera The Interview odwołana. Sony Pictures uległo groźbom hakerów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.