Facebook Google+ Twitter

Sopocka wystawa fotografii Kamy Trojak

We wtorek 18 sierpnia 2009 w Sanatorium Sopot zostanie otwarta kolejna juz wystawa fotograficzna Kamy Trojak, zatytułowana The Colors. Patronat nad wernisażem objął burmistrz miasta Malbork, a także Wiadomości24.pl.

Kama Trojak / Fot. Bogdan WegrzynekSopockie Sanatorium to miejsce szczególne. Wystawiają się tam artyści z całej Polski, jest niezwykle chętnie odwiedzane przez wczasowiczów z rożnych zakątków świata. To właśnie tu można spotkać: poetów, muzyków, rzeźbiarzy, malarzy, ludzi, którzy maja swoje pasje i marzenia.

Właściciele sopockiego Sanatorium pomyśleli o najdrobniejszych detalach w aranżacji pomieszczeń. Można sobie usiąść wygodnie zamówić kawę, deser a nawet przekąsić smaczny obiad w towarzystwie przyjaciół, znajomych i podziwiać sztukę rozwieszona na ścianach. Od wtorku przez miesiąc, tj. do 18 września takich refleksji dostarczy odwiedzającym artystka mieszkająca w Malborku - Kama Trojak.

The Colors / Fot. Kama TrojakTrojak znana jest przede wszystkim z umiejętności opowiadania historii z pomocą fotografii. Nie sposób przejść obojętnie obok jej prac. Jak powiedział Robert Dombrowski współorganizator wystawy: - Kama Trojak jest artystką wśród fotografów. To kobieta z poczuciem naturalnej estetyki piękna przemawiającego kolorem idealnie ukazanego w pracach z wystawy The Colors.

Patronat medialny nad wystawą "The Colors" Kamy Trojak objął portal dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.