Facebook Google+ Twitter

Sopocki klub Curacao zamknięty

Z Sopotu nadeszły złe wiadomości dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Popularny klub Curacao został zamknięty. Powodem była sprzedaż alkoholu bez wymaganej koncesji.

Zdjęcie ilustrujące / Fot. AKPAKoncesja, którą każdy klub otrzymuje na sprzedaż alkoholu wygasła 30 czerwca. Właściciel klubu zgłosił do władz miasta chęć i dokumenty potrzebne do jej przedłużenia. Rada Miasta przychyliła się do prośby i zezwoliła sprzedawać alkohol w terminie od 20 lipca do 5 sierpnia. Powodem tak krótko obowiązującej koncesji jest postępowanie eksmisyjne, toczące się przeciw klubowi w sopockim sądzie.

Właściciel Curacao, w którym ostatnio odbył się finał konkursu Miss Sopotu 2007, nie zastosował się jednak do zarządzeń włodarzy Sopotu i dalej w czasie organizowanych imprez sprzedawany był w klubie alkohol. Z tego powodu do akcji w sobotnią noc wkroczyła policja. Okazało się, że alkohol można było kupić bez żadnego problemu. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1000 butelek różnego rodzaju alkoholi, 15 beczek z piwem i 7 kas fiskalnych z wydrukami, potrzebnych do ustalenia czasu w jakim trunki były sprzedawane.

Wielu bywalców klubu jest zawiedzionych. – Szkoda, że zamknęli tak fajne miejsce. Były tu najlepsze imprezy, a dodatkowo to jedno z bardziej znanych "zabawowych" miejsc Trójmiasta, którego sława sięga całej Polski – mówi z rozżaleniem Mateusz Bebicki, stały bywalec klubu.

– Rzeczywiście w środku często można było spotkać znane postacie ze szklanego ekranu, a telewizje, np. VIVA Polska przeprowadzały różne castingi do programów i konkursy dla bawiących się – wtóruje Magda Kopańska, studentka Gdańskiej Szkoły Humanistycznej.

Na oficjalnej stronie internetowej widnieje informacja o definitywnym zamknięciu klubu z dniem 31 sierpnia 2007 roku. Szefostwu klubu dodatkowo grozi jeszcze grzywna w wysokości 5 tys. zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.