Facebook Google+ Twitter

Sopockie WWW, czyli o wielkiej walentynkowej walce

Wielka Walentynkowa Walka specjalnie dla mieszkańców Trójmiasta! Będzie to połączenie standardowych walentynek z dziecięcą radością drzemiącą w każdym człowieku. Zaproszenie skierowane jest do dużych i małych, bez względu na wiek

Śniegowa walka przy Molo w Sopocie / Fot. Karolina HermannMedia w ostatnim czasie coraz częściej mówią o tym, jak w dużych miejscowościach zbierają się młodzi i starsi, lekarze, nauczyciele, prawnicy, studenci i uczniowie - aby oddać się nowej formie rekreacji, a zarazem spędzania wolnego czasu - walce na śnieżki. Czy stare sposoby są już mało skuteczne? Czy formy rozrywki takie jak: wyjście na narty, sanki i basen, odeszły w zapomnienie?

Warszawa, Słupsk, Waszyngton - to właśnie w tych miejscowościach odbywały się w tym roku
wielkie bitwy śnieżne. Relacje przedstawiano w mediach różnego typu.

To interesujące i nowe zjawisko urządzania tego typu walk śnieżnych związane jest z pewnością z naszym zmiennym klimatem i radością z tego, że zima w końcu jest zimą. Od kilku lat dzieciom i dorosłym podczas pory roku zwanej "zima" zaczyna brakować białego puchu.

Ten rok jest zupełnie inny. Mieliśmy go w święta, mamy teraz, kto wie czy może i Wielkanoc nie będzie biała? Mija już przeszło miesiąc od czasu kiedy zaczęliśmy cieszyć się białym puchem. W niektórych regionach zbliża się początek ferii zimowych. Już od poniedziałku dzieci i młodzież wyjadą na ferie, narty, sanki wezmą udział w spotkaniach organizowanych w ramach półkolonii. Nim jednak to wszystko przedstawiam zainteresowanych kolejną propozycję:

WWW to Wielka Walentynkowa Walka zorganizowana specjalnie dla mieszkańców Trójmiasta!
Dodatkowo - będzie to połączenie standardowych, znanych nam od lat walentynek z dziecięcą radością drzemiącą w każdym, nawet tym dorosłym człowieku. Zaproszenie skierowane jest do dużych i małych, bez względu na wiek i wykonywany zawód.

Spotkamy się w niedzielę 14 lutego o godz. 12.00 przy wejściu na Sopockie Molo (koło kas biletowych) Walka potrwa dokładnie 20 minut! W tym wyjątkowym dniu myślami będziemy z organizatorami podobnego wydarzenia w Warszawie, które szerzej opisano w naszym serwisie.

Uprzejmie prosimy wszystkich uczestników o formowanie bezpiecznych kulek, nie rzucanie lodem i kamieniami. Niech zabawa pozostanie zabawą. Pożądane są: czapki, rękawiczki, grono przyjaciół, dobry humor, termos z herbatką.

Zapraszam serdecznie :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.