Facebook Google+ Twitter

Sopot. Dzień otwarty Opery Leśnej ze śniadaniem na scenie

W najbliższą sobotę, 10 maja, Bałtycka Agencja Artystyczna BART zaprasza do sopockiej Opery Leśnej na Kulinarne śniadanie na scenie. Tego dnia na gości czeka nie lada gratka, będzie można zajrzeć we wszystkie zakamarki za kulisami.

 / Fot. Materiał organizatoraCzas: 10 maja 2014, godzina. 12:00-16:00
Miejsce: Sopot, Opera Leśna
Co: Kulturalne śniadanie w Operze Leśnej.

Ubierzmy się kolorowo, niech zapachy, smaki i kolory rozbudzą naszą wyobraźnię, otworzą serca i umysły. Spotkajmy się w dobrym towarzystwie w Operze! Podczas spotkania będzie można zajrzeć do niedostępnych na co dzień przestrzeni Opery Leśnej - zachęcają organizatorzy, czyli sopocki BART. Dla rannych ptaszków pracownia Izy Naczk „Must Bake" przygotuje „Raj w gębie co rano" czyli autorskie, smakowite doznania dla podniebienia na słodko, ostro i kolorowo. Będzie to nowa, pyszna tradycja wspólnego jedzenia śniadania na głównej scenie Opery Leśnej.

Wśród śpiewu ptaków i zapachów natury, usiądziemy przy stole i rozgościmy się z własnymi koszykami i popisami kulinarnymi. Dzień Otwarty Opery Leśnej odbędzie się w godzinach od 12:00 do 16:00 w ramach akcji promocyjnej Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaplanowano także kreatywne stanowiska pracy – Budziki Pomysłów. Używając prostych materiałów i przyborów, każdy chętny będzie mógł wykonać dekor, psikus albo naklejkę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.