Facebook Google+ Twitter

Sopot: Jacek Karnowski odwołał Fułka

Ostatnie tygodnie dla mieszkańców Sopotu są okresem ciągłych politycznych zmian.

W maju 2010 roku Paweł Orłowski przejął sejmowy fotel po tragicznie zmarłym Arkadiuszu Rybickim. Wcześniej nazwisko Orłowskiego pojawiało się w propozycjach do zajęcia stanowiska wiceprezydenta Sopotu.

Już w czerwcu zaszły jednak kolejne zmiany. Jacek Karnowski we wtorek 20 lipca podjął decyzję o odwołaniu z funkcji wiceprezydenta Wojciecha Fułka. Coraz częściej mieszkańcy pytają o przyczyny odwołania Fułka, który z wielką troską zabiegał o dobro mieszkańców i pozytywny wizerunek miasta. Doskonałą odpowiedzią na stawiane pytania są refleksje umieszczone na blogu prowadzonym przez Pana Jacka Karnowskiego: "Pan wiceprezydent Wojciech Fułek zbyt dużo czasu poświęcał prowadzeniu kampanii wyborczej".

Wolne stanowisko nie musiało jednak długo czekać. W środę prezydent Karnowski podjął decyzję o powołaniu Joanny Cichockiej-Guli na fotel wiceprezydenta.

Joanna Cichocka - Gula, Wiceprezydent Sopotu / Fot. Wydział Promocji/ www.sopot.plPani wiceprezydent od wielu lat jest czynnie zaangażowana w promocję miasta. Przy obecnym podziale obowiązków wiceprezydent Joanna Cichocka-Gula sprawuje nadzór nad Wydziałem Kultury i Sportu, Wydziałem Oświaty oraz Referatem Zdrowia i Pomocy Społecznej, jak również Wydziałem Obywatelskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.