Facebook Google+ Twitter

Sopot. Matka przyznała się do zabójstwa 3-letniej córki

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-11-16 15:41

We wtorek wyłowiono z morza przy molo w Sopocie zwłoki dziecka. Zauważył je wczesnym rankiem spacerujący mężczyzna.

Molo w Sopocie / Fot. Jan Burnewicz/Wikipedia/CCCiało dziecka unosiło się na wodzie ponad 200 metrów od brzegu. Zauważył je spacerujący mężczyzna, który powiadomił pogotowie.

Ciało dziecka wydobyli strażacy. Lekarz stwierdził zgon. Wkrótce policjanci po drugiej stronie mola znaleźli kobietę. Jak się okazało była to matka dziewczynki, która niebawem została przewieziona do szpitala.

Po przesłuchaniu matki i ojca dziecka, świadków oraz obejrzeniu nagrań z monitoringu kobiecie przedstawiono zarzut zabójstwa.

Matka 3-letniej Weroniki przyznała się do winy.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 16.11.2011 20:47

@ Akuszerka. A skąd Pani wiadomo,że to tak było? Czy Pani była rzeczywiście akuszerką przy urodzeniu tego dziecka? Skąd Pani jest wiadome,że to dziecko było upośledzone?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Akuszerka
  • Akuszerka
  • 16.11.2011 16:47

To jest tak jak się zmusza matkę by urodziła dziecko:ze związku kazirodczego , gwałtu albo nieuleczalnie chore(gdy płód jest jeszcze w okresie embrionalnym!!
Mordercami sa przeciwnicy aborcji ( w białych rękawiczkach zamordowali to nieszczęsne dzie4cko a matkęzmuszono do desperacji!!!!!!)dla dobra matki i dobra nienarodzonego dziecka (embrionu) !!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.