Facebook Google+ Twitter

Sopot: minister Hall odwiedziła dzieci powodzian, przebywające na kolonii

Na terenie Sopotu od przeszło dwóch miesięcy trwają kolonie dla dzieci z rodzin, które najbardziej ucierpiały podczas tegorocznej powodzi. W sobotę, w trakcie jednego z turnusów z młodzieżą spotkała się minister edukacji, Katarzyna Hall.

25 lipca 2010 o godz. 12.00 odbyło się spotkanie minister Hall z uczniami przebywającymi na kolonii w Sopocie. Wydarzenie miało miejsce na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Armii Krajowej.

Spotkanie z uczestnikami kolonii dla dzieci z terenów po tegorocznej powodzi. Zaproszeni goście: Minister Katarzyna Hall, Wiceprezydent Sopotu Joanna Cichocka-Gula, ks. Janusz Steć Dyrektor Caritas / Fot. fot. Karolina HermannDzieci przebywające na kolonii pochodzą z rejonów, które najbardziej ucierpiały podczas tegorocznej powodzi. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego dyrektor Wojciech Jankowski, w porozumieniu z urzędem miasta podjął decyzję o zaproszeniu najmłodszych do odpoczynku na terenie Sopotu.

3 turnusy kolonijne zorganizowane zostały dzięki współpracy Urzędu Miasta Sopot, Ministerstwa Edukacji Narodowej i gdańskiego oddziału Caritas i Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Minister Edukacji Katarzyna Hall / Fot. fot. Karolina HermannPodczas niedzielnego spotkania uczestnicy wypoczynku przedstawili krótki program artystyczny. Opiekunowie zadbali, by w czasie wypoczynku dzieci rozwijały swoje zdolności, zarówno te wokalne, teatralne jak i plastyczne. Zaproszeni gości mieli możliwość dokładnego zapoznania się z ich twórczością.

W spotkaniu udział wzięli: Minister Edukacji Katarzyna Hall, Wiceprezydent Sopotu Joanna Cichocka - Gula, Pomorski Kurator Oświaty Zdzisław Szudrowicz, Dyrektor Caritas ks. Janusz Steć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.