Facebook Google+ Twitter

Sopot: Motocyklem do szkoły!

Wiosna to czas kiedy na nasze drogi wyjeżdża coraz więcej jednośladów. Nim przyjdzie czas na własny sprzęt, najmłodsi jeszcze poczekają.... jednak w ramach rozwijania zainteresowań nauczyciele wpadli na niesamowity pomysł!

Sopot - motocyklem do szkoły ? czemu nie ! / Fot. Karolina HermannTradycją stał się już festyn rodzinny organizowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1. Każdego roku na sporym placu przed budynkiem szkoły najmłodsi wraz z rodzicami spotykają się, aby w miłej atmosferze spędzić sobotnie przedpołudnie.

Także w tym roku zaplanowano podobny festyn. Nie zabraknie na nim tańca, śpiewu, pokazów karate, pokazów samochodów strażackich i radiowozów. Przewidziane są także kiełbaski prosto z ogniska, ciasta, słodkie przysmaki. W spotkaniu uczestniczyć będą autorzy podręczników i książek o wychowaniu, m.in p. Zubrzycka, która podczas festynu będzie podpisywała swoje książki.

Festyn rodzinny to czas współpracy, wspólnych przygotowań, zaangażowania rodziców i uczniów. Sopocka placówka jest specyficznym miejscem w krajobrazie miasta. Do szkoły uczęszczają dzieci z pobliskiego domu dziecka. W tym samym miejscu uczą się najmłodsi w klasach integracyjnych.

Festyn zaplanowano na 15.05.2010r. potrwa od godziny 10 do 13. W tym roku na spotkanie szczególnie zaproszeni są trójmiejscy motocykliści, a także Ci, których wielką pasją są quady. To doskonała szansa na zapewnienie najmłodszym niesamowitych przeżyć.
Będzie także możliwość przejażdżki na prawdziwym motocyklu !

Jak wypowiadają się dzieci - ich marzeniem jest dotknięcie "rasowego motocyklisty".

Organizatorzy zapraszają więc na spotkanie z uczniami w sobotę 15.05.2010.
Motocykliści zaproszeni są na godzinę 11 na boisku szkolnym,
które mieści się w Sopocie przy u. Armii Krajowej 50/54
Kontakt z inicjatorem: karher@wp.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.