Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22204 miejsce

Sopot. Przyjdź na spotkanie z Marcinem Kochanowskim, psychologiem sportu

Jak zbudować dobry zespół? Jak być skutecznym trenerem i zawodnikiem? Jak zintegrować sportowców? Spotkanie z uznanym psychologiem sportu Marcinem Kochanowskim 23 stycznia w SWPS w Sopocie to okazja do poznania odpowiedzi na te pytania.

Marcin Kochanowski - uznany psycholog sportu. / Fot. http://holis.com.pl/Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące psychologii sportu, a głównie specyfiki pracy psychologa z drużyną i elementów jej budowania, a także komunikacji na linii trener - zawodnik i integracji grupy. Jednak Marcin Kochanowski postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości przybyłych gości, w szczególności związane z warsztatem pracy psychologa ze sportowcami. Zakres tematyczny spotkania będzie z pewnością szeroki, na bieżąco wyznaczany przez zainteresowania przybyłych gości. Psychologia sportu jest dziedziną jeszcze nie do końca dostatecznie rozwiniętą w Polsce, dlatego tak bardzo interesującą i wartą uwagi.

Marcin Kochanowski jest psychologiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, współpracuje ze sportowcami, między innymi ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce: kadrą młodzieżową męską, kadrą młodzieżową żeńską, reprezentacją Polski Piłki Ręcznej mężczyzn - jako psycholog brał udział w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy, a także wspierał kadrę prowadzoną przez Bogdana Wentę, kiedy zdobywali Wicemistrzostwo Świata. Marcin prowadzi szkolenia, między innymi w zakresie: budowania zespołu i kierowania nim, komunikacji w grupie, radzenia sobie ze stresem i zarządzania sobą w czasie. Jest nauczycielem akademickim, praktykiem, szkoleniowcem. Absolwent Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji UŁ. Wieloletnie doświadczenia nauczyciela akademickiego - były asystent w WSHE we Włocławku. Obecnie współpracuje z SWPS, WSHE w Sieradzu, a także AWF w Warszawie.

Na spotkanie o 11:30 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie (ul. Polna 16/20 w sali 209) zaprasza Koło Naukowe Psychologii Osiągnięć: Sport, Biznes, Sztuka.

Dodatkowe informacje:
malgorzataosowiecka@gmail.com
lub 609842345

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.