Facebook Google+ Twitter

Sopot - spłonęła restauracja sieci KFC

Kilka tygodni temu spłonął doszczętnie klub Copacabana mieszczący się w centrum Sopotu. 4 marca płomienie pochłonęły restaurację KFC. Ogień pojawił się w okolicach godziny 10. Pożar gasiło pięć jednostek straży pożarnej.

Ogień pojawił się o godzinie 10, kiedy restauracja dopiero co rozpoczynała swoją codzienną pracę. W budynku przy Al. Niepodległości znajdowali się pracownicy i goście. Sami bezpiecznie opuścili lokal.

Restauracja, która uległa spaleniu mieści się na granicy Gdańska i Sopotu. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa. Stanowiła ona zagrożenie w związku z szybko rozprzestrzeniającym się ogniem. Teren niezwłocznie został zabezpieczony przez policję. Jan Socha, oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, potwierdza, że ogień pojawił się na poddaszu restauracji.

Jednostki Straży Pożarnej z Gdańska i Sopotu przez dwie godziny walczyły z pożarem. Zdaniem strażaków uczestniczących w akcji, w restauracji sieci KFC najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia.
Być może stało się to w związku z pracami dekarskimi, które trwały w budynku. Szczegóły w najbliższych dniach zbada policja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Absolutne szaleństwo z pożarami w Trójmieście:( http://ibedeker.pl/na-goraco/okaleczone-towarzystwo-przyjaciol-gdanska

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.