Facebook Google+ Twitter

Sosnowiec. Pobili policjanta i zabrali mu broń

W jednym z pubów w Sosnowcu doszło do bijatyki. Policjant został pobity, a napastnicy zabrali mu broń P-99 Walter, której teraz wszyscy funkcjonariusze w Sosnowcu poszukują.

Jak informuje gazeta.pl, w niedzielę nad ranem w jednym z lokali doszło do bijatyki. Policjant po służbie przyszedł wraz ze swoją dziewczyną do jednego z pubów w Sosnowcu.

Miał ze sobą pistolet P-99 Walter z pełnym magazynkiem. Dziewczynę funkcjonariusza zaczął zaczepiać jeden z uczestników zabawy, policjant zwrócił mu uwagę. Po wymianie zdań między mężczyznami w asyście kilku osób opuścili lokal. Na zewnątrz doszło do bijatyki, policjant został pobity, a bijący go mężczyźni ukradli broń z pełną amunicją.

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze wykonali badanie alkomatem, które wykazało, że pobity policjant w trakcie bójki był pijany.

Jak informuje jeden z oficerów policji, na wniosek Komendanta Wojewódzkiego ściągnięto do Sosnowca kompanię alarmową oddziałów prewencji, którzy wraz z funkcjonariuszami policji z Sosnowca mają za zadanie odszukanie skradzionej broni.

Jak poinformował nadkomisarz Grzegorz Wierzbicki, rzecznik prasowy sosnowieckiej policji, na wniosek Komendanta Miejskiego wszczęte zostało postępowanie wyjaśniające dlaczego pobity policjant miał przy sobie służbową broń podczas zabawy w pubie.


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@ Panie Przemysławie Leniak dziękuje za ocenę materiału.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Eeee tam...! Pan policjant popsuł nam obraz dzielnych stróżów prawa wyzierający ze szklanego ekranu lub z kina. Tam taki Steven Seagal lub inny Chuck Noris pobije takich niegrzecznych panów i jeszcze odda ich w ręce sprawiedliwości... A tu? Za nasze pieniądze setki ludzi będą teraz szukać jakiejś tam pojedynczej "klamki"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

5 za materiał.
cóż broń z pełnym magazynkiem na imprezie to był kiepski pomysł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.