Facebook Google+ Twitter

Sosnowiec: Pod Spodem o Bali

Współautorzy: Barbara Podgórska

Sosnowiecka klubokawiarnia Pod Spodem rozpoczyna cykl imprez podróżniczych zatytułowanych "W drodze". W najbliższy wtorek spotkanie ze wspomnieniami o Bali.

 / Fot. Monika SobańskaW najbliższy wtorek, 8 lutego, o godzinie 18.30, w środku mroźnej zimy odbędzie się gorące spotkanie podróżnicze i wspomnienie o indonezyjskiej wyspie Bali, nazywanej wyspą bóstw i demonów. Podczas spotkania pokażemy ciekawe zdjęcia, Darek Zbyszko - podróżnik i organizator wypraw opowie o swoich wrażeniach i barwnym życiu Balijczyków, których życie przepełnione jest rytuałami, ceremoniami i festiwalami.

"Pełna fascynujących krajobrazów i malowniczych plaż onieśmiela swym pięknem. Jej hipnotyzująca kultura, będąca kwintesencją Azji, przenika tu wszystkie aspekty ludzkiego życia. Dlatego każdy, komu choć raz dane było ujrzeć Bali, pragnie już tylko na nią powracać" – możemy przeczytać o tej fascynującej wyspie na stronie internetowej Galeria Bali & Buddha Club.

- Organizatorzy mają nadzieję, że czwartkowy wieczór rozgrzeje mieszkańców Sosnowca i zainspiruje do udziału w przygotowywanej właśnie wyprawie balijskiej, która wyruszy na przełomie kwietnia i maja 2011 roku - mówi Monika Sobańska, prezeska Stowarzyszenia Aktywne Kobiety.

szczegóły wyprawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawe spotkanie z interesującymi ludźmi. To jest to!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.